Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Drahé slečny a dámy, zbystrite pozornosť. Máte už po krk toho rušného života, ktorý každý deň prežívate? Nechceli by ste si aj Vy na chvíľku odpočinúť, absolútne zrelaxovať svoje telo a vrátiť sa do reality ako úplne iný človek? Tak to ste na správnom mieste, pretože pre Vás, milé slečny a dámy, máme naozaj originálny darček, ktorý si môžete dopriať už od 145 € pre 2 osoby.

Ide o bohatý wellness balíček, ktorý obsahuje všetky možné skrášľovacie procedúry na omladenie Vášho tela. Počnúc od fínskej a parnej sauny, cez klasickú olejovú masáž, až po hĺbkové ošetrenie Vašej pleti s názvom Venušino tajomstvo. Za tento jeden jediný víkendový pobyt z Vás kozmetičky odborníčky spravia dokonalú ženu a Vy si budete len užívať. Stačí sa uvoľniť, ľahnúť/sadnúť si a nechať sa unášať prúdom zmyselných dotykov. Komu by však wellness nestačil, nemusí zúfať, hotel má v ponuke obrovské množstvo ďalších aktivít. Za všetky musíme spomenúť najmä biliard, stolný futbal, fitness centrum, minigolf, hotelový bazén či saunu. O zábavu tak budete mať bezpochyby postarané. K tomu samozrejme prispejú aj raňajky a večere formou bufetových a švédskych stolov. Poobede nesmie chýbať nejaká tá kávička či čaj, všakže? Život si predsa treba osladiť, vždy a za každých okolností. :-)

Tak, milé Adináčky, neváhajte a zoberte svoju najlepšiu kamarátku na víkendový wellness pobyt, ktorý je zárukou oddychu a relaxu. A Vy, milí Adináci, si zase zoberte inšpiráciu a potešte svoju nežnú polovičku originálnym darčekom pre ňu a jej kamarátku. Ženy sa zrelaxujú a uvoľnia, Vy si zase užijete víkend sám doma. :-)