Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
Drahé slečny a dámy, zbystrite pozornosť. Máte už po krk toho rušného života, ktorý každý deň prežívate? Nechceli by ste si aj Vy na chvíľku odpočinúť, absolútne zrelaxovať svoje telo a vrátiť sa do reality ako úplne iný človek? Tak to ste na správnom mieste, pretože pre Vás, milé slečny a dámy, máme naozaj originálny darček, ktorý si môžete dopriať už od 145 € pre 2 osoby.

Ide o bohatý wellness balíček, ktorý obsahuje všetky možné skrášľovacie procedúry na omladenie Vášho tela. Počnúc od fínskej a parnej sauny, cez klasickú olejovú masáž, až po hĺbkové ošetrenie Vašej pleti s názvom Venušino tajomstvo. Za tento jeden jediný víkendový pobyt z Vás kozmetičky odborníčky spravia dokonalú ženu a Vy si budete len užívať. Stačí sa uvoľniť, ľahnúť/sadnúť si a nechať sa unášať prúdom zmyselných dotykov. Komu by však wellness nestačil, nemusí zúfať, hotel má v ponuke obrovské množstvo ďalších aktivít. Za všetky musíme spomenúť najmä biliard, stolný futbal, fitness centrum, minigolf, hotelový bazén či saunu. O zábavu tak budete mať bezpochyby postarané. K tomu samozrejme prispejú aj raňajky a večere formou bufetových a švédskych stolov. Poobede nesmie chýbať nejaká tá kávička či čaj, všakže? Život si predsa treba osladiť, vždy a za každých okolností. :-)

Tak, milé Adináčky, neváhajte a zoberte svoju najlepšiu kamarátku na víkendový wellness pobyt, ktorý je zárukou oddychu a relaxu. A Vy, milí Adináci, si zase zoberte inšpiráciu a potešte svoju nežnú polovičku originálnym darčekom pre ňu a jej kamarátku. Ženy sa zrelaxujú a uvoľnia, Vy si zase užijete víkend sám doma. :-)