Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Ako si zlepšiť jesennú pochmúrnu náladu?Každý z Vás to určite už zažil. Keď po krásnom lete a teplom počasí, príde chladná jeseň. Väčšinou človek čaká, že príde zmena počasia, ale dosť často ho to dokáže nemilo prekvapiť. Teraz by asi väčšina z Vás najradšej na chvíľu jednoducho vypla, lebo v takomto období sa nám zdá, že máme oveľa viac práce, starostí a problémov. A možno to je len tým, že máme trochu „čierny pohľad“ na svet.

Ak hľadáte nejaké odreagovanie, trochu relaxu, poprípade konečne nejakú zmenu stereotypu a neviete ju nájsť doma, alebo so svojimi známymi. Tak mám pre vás jednoduché riešenie. Spoločnosť ADINA je tu stále a ponúkame Vám naozaj veľké množstvo zážitkov. Tak skúste navštíviť našu stránku www.darcekyazazitky.sk a verím, že ak budete chcieť, tak určite si vyberiete.

Zaoberáme sa naozaj skoro všetkým. Od romantiky, cez dobrodružstvo, adrenalín, relaxačné víkendy po jednodňové výlety. Pre tých náročnejších máme v ponuke aj výlety do zahraničia, za novými kultúrami atď.. Je toho naozaj moc, čo s nami môžete zažiť. Tak neváhajte a doprajte si trochu relaxu, predsa každý ho občas potrebuje. Výhodou je, že všetko vybavíme za Vás a vy len prídete a budete si užívať...

Z ponuky by som rád vybral pár naozaj zaujímavých zážitkov, ktoré Vám môžu rozhodne dodať energiu a zahnať Vašu pochmúrnu náladu. A ak ju náhodou nemáte, tak si to užijete o to viac!

Ak so svojou polovičkou už máte dosť domáceho prostredia, nechajte deti na chvíľu u starej mamy alebo otca a vyskúšajte niečo nové. Jedná sa o zážitok NOC NA LOMNICKOM ŠTÍTE – romantika v oblakoch. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stráviť noc na Lomnickom štíte vo výške 2 634 m n. m. s neopakovateľným výhľadom na končiare Vysokých Tatier, okolitú prírodu a nočnú oblohu. Myslím, že tu hľadať stratenú náladu je naozaj viac ako ideálne. 
Ak máte nedostatok adrenalínu a ešte ste neskákali z lietadla, tak tento zážitok je rozhodne pre Vás. Jedná sa o Adrenalinový tandem zoskok. Vyskočiť z lietadla vo výške 3000 metrov sa neodváži hocikto, ale pokiaľ za Vás všetku prácu zvládne tandempilot (inštruktor), Vy si môžete spokojne vychutnávať pocit voľnosti a voľného pádu. To je skutočný adrenalín!

Ak ale chcete len na pár hodín vypnúť a relaxovať svoju myseľ, tak skúste si viac prečítať o zážitku Ochutnajte nápoj bohov. Jedná sa o ochutnávku vín so skúseným someliérom. Nechajte sa unášať pútavým rozprávaním o nápoji bohov, dobrých ľuďoch, poctivej ľudskej práci a užite si víno a atmosféru.
Ak naozaj chcete zmeniť prostredie, užiť si zábavu a relax, Rímsky wellness víkend, ktorý obsahuje veci ako: bylinková sauna, infra sauna, fínska sauna, parná sauna, Kneippov kúpeľ, rímsky bazén, vírivá vaňa, oddychová miestnosť, slnečná miestnosť s vyhrievanými ležadlami, ochladzovací bazén, masážna sprcha... je pre Vás ako stvorený.

Posledným zážitkom, ktorý by som rád spomenul je Týždeň adrenalínu s partiou vo Vysokých Tatrách. Ak nemáte nápad pre firemnú akciu alebo neviete čo s priateľmi, tak určite si prečítajte viac o tomto zážitku. Naučíme Vás bojovať so živlami a zasvätíme Vás do tajov skialpinizmu. Môžete sa postaviť na vrchol Gerlachu, zvládnete mačky aj čakan. Pripravili sme pre Vás prekvapenia a zábavu.

Ponúk na zážitok je naozaj veľa, je len na Vás čo si vyberiete...