Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

Kurz kováčstva
Kurz kováčstva

... viac info

.
Dnes je pondelok 06.02.2023, meniny má Vanda, zajtra Zoja...
Každý jeden z nás raz príde do stavu, kedy sa mu absolútne nič nechce. Môže to byť spôsobené stresom z práce, vyčerpaním alebo ochorením nášho tela. Ľudia majú tendenciu nič nerobiť a prečkať pár dní, veď „ono to prejde“. Je to ale správny prístup?

Ajurvédska medicína pochádzajúca z Indie jednoznačne tvrdí, že nie. Telo je predsa náš chrám, ako sa vraví, a tak by sme sa oň mali aj dôkladne starať. V opačnom prípade sa môže stať, že sa naše telo „vypne“ skôr, než by sme chceli. Jednoducho si povie, že už nevládze. Vyhnúť sa takýmto komplikáciám v starobe je veľmi jednoduché. Ajurvédska medicína kombinuje rôzne techniky používané už dlhé storočia, ktoré prinášajú blahodarné účinky vo veľkom množstve oblastí. Dokázané je zlepšenie napríklad pri cukrovke, migréne, nespavosti, alergii, vysokom krvnom tlaku, bolesti kĺbov alebo bakteriálnych infekciách. Trojhodinová kúra zahŕňajúca olejovú masáž, parný kúpeľ a rôzne bylinné procedúry Vás zbaví všetkých Vašich problémov a zaistí Vám vnútornú rovnováhu.

Vyskúšajte ajurvédsky relax a sami zistíte, čo je to skutočná pohoda a ako má pravý zážitok vyzerať. Po skončení celej terapie vyjdete do sveta ako nový, znovuzrodený človek.