Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Každý jeden z nás raz príde do stavu, kedy sa mu absolútne nič nechce. Môže to byť spôsobené stresom z práce, vyčerpaním alebo ochorením nášho tela. Ľudia majú tendenciu nič nerobiť a prečkať pár dní, veď „ono to prejde“. Je to ale správny prístup?

Ajurvédska medicína pochádzajúca z Indie jednoznačne tvrdí, že nie. Telo je predsa náš chrám, ako sa vraví, a tak by sme sa oň mali aj dôkladne starať. V opačnom prípade sa môže stať, že sa naše telo „vypne“ skôr, než by sme chceli. Jednoducho si povie, že už nevládze. Vyhnúť sa takýmto komplikáciám v starobe je veľmi jednoduché. Ajurvédska medicína kombinuje rôzne techniky používané už dlhé storočia, ktoré prinášajú blahodarné účinky vo veľkom množstve oblastí. Dokázané je zlepšenie napríklad pri cukrovke, migréne, nespavosti, alergii, vysokom krvnom tlaku, bolesti kĺbov alebo bakteriálnych infekciách. Trojhodinová kúra zahŕňajúca olejovú masáž, parný kúpeľ a rôzne bylinné procedúry Vás zbaví všetkých Vašich problémov a zaistí Vám vnútornú rovnováhu.

Vyskúšajte ajurvédsky relax a sami zistíte, čo je to skutočná pohoda a ako má pravý zážitok vyzerať. Po skončení celej terapie vyjdete do sveta ako nový, znovuzrodený človek.