Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
S príchodom jari sa neodmysliteľne spája Veľká noc. Po 40-dňovom pôste je tu zase čas hojnosti a radovánok. A ako lepšie osláviť tieto krásne jarné sviatky ako dobrým jedlom? Pripravili sme pre Vás pár skvelých tipov, ako si spestriť veľkonočné sviatky s našimi zážitkami. Potešte svoj žalúdok výbornou husacinou, nechajte sa zlákať na tradičnú zabíjačku alebo v prípade mlsných jazýčkov je k dispozícii ochutnávka čokolády. Čokoláda a sladké dobroty neodmysliteľne patria k Veľkej noci. Pre náročnejších konzumentov dávame do pozornosti školu varenia, s ktorou vykúzlite chutné pokrmy či už pre seba alebo pre očakávaných šibačov.

Ak však vyhľadávate počas Veľkej noci skôr oddych od povinností, ktorý si celkom určite zaslúžite, a chcete aspoň na chvíľu „vypnúť“, máme niečo aj pre Vás. Nechajte sa rozmaznávať jednou z mnohých typov masáží, ktoré nájdete u nás v ponuke. Klasické, celotelové, bylinkové...to je iba malá ukážka zo širokej ponuky masáží, ktoré sú ideálnym relaxom i účinnou zbraňou v boji s jarnou únavou.

Možností je požehnane a je iba na Vás, ktorej dáte šancu. Ak však plánujete prežiť sviatky tradične, nie je to žiadna chyba. Utekanie pred oblievačmi a ,,bitka“ korbáčom môže byť tiež zážitkom, na ktorý budete ešte dlho spomínať. :-)

Na záver nám nezostáva nič iné, iba Vám zo srdca popriať príjemné a zážitkami preplnené prežitie veľkonočných sviatkov.