Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 26.02.2024, meniny má Alexander, zajtra Zlatica...
Milí priatelia, naši verní zákazníci,

2. apríl 2023 je pre našu firmu významným dňom. Tešíme sa, že už 15 rokov sme tu pre Vás a môžeme Vám sprostredkovávať tie najlepšie zážitky. 15 rokov ubehlo ako voda a my ako firma sme si prešli všeličím.

Okrem poskytovania zážitkov pre slovenskú klientelu sa nám podarilo zacieliť aj na okolité krajiny a máme klientov z Česka, Maďarska, Rakúska či Nemecka. Veľkým úspechom sú pre nás tiež zákazníci z Anglicka, Ameriky či dokonca Austrálie, ktorí sa na nás obracajú s kúpou zážitkov. Tomu sme prispôsobili aj portfólio našich zážitkov.

Postupom času sa z nás stala aj cestovná agentúra Adina travel, ktorá sa zamerala na plnenie Vašich cestovateľských snov.

Neprešli sme si však iba peknými chvíľami. Ťažkou skúškou bolo, nielen pre nás, obdobie spojené s koronavírusom, ktoré nebolo jednoduché. Cestovanie bolo zakázané, mnoho našich dodávateľov bolo nútených ukončiť svoju činnosť.

Aj napriek tomu sa nám podarilo zotrvať. Našou filozofiou a prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, preto spolupracujeme iba s tými najlepšími a serióznymi dodávateľmi.
Za 15 rokov sa nám podarilo vybudovať si silnú klientelu zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Najmä vďaka Vám sme sa stali jednotkou na trhu v predaji zážitkov. Vaša spokojnosť je našou radosťou.

Veríme, že s nami budete aj ďalších minimálne 15 rokov.