Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Milí priatelia, naši verní zákazníci,

2. apríl 2023 je pre našu firmu významným dňom. Tešíme sa, že už 15 rokov sme tu pre Vás a môžeme Vám sprostredkovávať tie najlepšie zážitky. 15 rokov ubehlo ako voda a my ako firma sme si prešli všeličím.

Okrem poskytovania zážitkov pre slovenskú klientelu sa nám podarilo zacieliť aj na okolité krajiny a máme klientov z Česka, Maďarska, Rakúska či Nemecka. Veľkým úspechom sú pre nás tiež zákazníci z Anglicka, Ameriky či dokonca Austrálie, ktorí sa na nás obracajú s kúpou zážitkov. Tomu sme prispôsobili aj portfólio našich zážitkov.

Postupom času sa z nás stala aj cestovná agentúra Adina travel, ktorá sa zamerala na plnenie Vašich cestovateľských snov.

Neprešli sme si však iba peknými chvíľami. Ťažkou skúškou bolo, nielen pre nás, obdobie spojené s koronavírusom, ktoré nebolo jednoduché. Cestovanie bolo zakázané, mnoho našich dodávateľov bolo nútených ukončiť svoju činnosť.

Aj napriek tomu sa nám podarilo zotrvať. Našou filozofiou a prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, preto spolupracujeme iba s tými najlepšími a serióznymi dodávateľmi.
Za 15 rokov sa nám podarilo vybudovať si silnú klientelu zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú. Najmä vďaka Vám sme sa stali jednotkou na trhu v predaji zážitkov. Vaša spokojnosť je našou radosťou.

Veríme, že s nami budete aj ďalších minimálne 15 rokov.