Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Výroba šperkov

Výroba šperkovKaždá žena túži byť krásnou a pokiaľ možno, čo najviac splynúť s prírodou. Nie vždy máme náladu na trblietavé drahé šperky, ktoré sa lesknú pod dopadajúcim slnkom. Niekedy máme náladu na niečo, čo je vyslovene handmade, alebo aspoň vyrobené z dreva a pod. Že Vám to nejde do hlavy? Áno, my ženy sme trochu zvláštne stvorenia. Preto Vám Adina prináša niečo špeciálne. Niečo v znamení žien a ich zvláštnej náladovosti. Tvorbu šperkov.

Vytvoriť si vlastný šperk, ktorý sa človek nehanbí dať si aj do spoločnosti, to je umenie. Prinášame Vám kurz, ktorý Vás naučí všetky tipy a triky, ako si vyrobiť vlastné náušnice, náhrdelníky a prívesky, a samozrejme, nestratiť pritom hlavu zo všetkých tých malých korálok a rozpadávajúcich sa háčikov. Vytvorte si jedinečné kúsky, ktoré nebude mať nikto iný a pochváľte sa nimi pred ostatnými (lebo o tom to všetko je).

Výroba šperkov je skutočne pre každého, pre mladučké slečny i dámy v rokoch, pretože Váš vkus je to hlavné, čo Vás ženie dopredu a čo určí, ako bude Váš šperk vyzerať.

viac tu