Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Zatvorené školy, deti sa sánkujú, všade samý sneh a čľapkanice, snehuliaci, trblietavý stromček v obývačke, vôňa vareného vínka a slávnostný kapor na stole. Čo všetko Vám toto pripomína? Ani sa nenazdáme a Vianoce sú opäť tu. Už sa len toľkokrát vyspíme a príde Ježiško, veď to poznáte. :-)

Čo ale trápi ľudí v tomto období najviac? No predsa darčeky! Každý chce potešiť svojich blízkych a dať im niečo pekné, aby im ukázal, čo pre neho znamenajú. Štrikovaný svetrík, teplé ponožky, pyžamová súprava... Nemyslíte, že to je už tak trochu klišé? Čo takto podarovať svojim najdrahším nezabudnuteľný zážitok, na ktorý budú spomínať ešte dlhé roky? Neznie to omnoho lákavejšie? Let stíhačkou, kapitánsky kurz, ochutnávka vína, relaxačný pobyt v špičkovom hoteli, romantická plavba... A mnohé, mnohé ďalšie.

Stačí si prezrieť našu aktuálnu ponuku zážitkov, vybrať to pravé pre Vašich najbližších a potešiť ich niečím originálnym a výnimočným.
Naša firma momentálne ponúka okolo 900 rôznych zážitkov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Radosť do života môžete vniesť ako svojmu partnerovi, tak aj svojim deťom, rodičom, známym, kamarátom, jednoducho všetkým. Ak si ale predsa len nie ste istý výberom toho správneho darčeka, v ponuke máme aj univerzálne poukážky, za ktoré si môže obdarovaný vybrať zážitok presne podľa svojich predstáv. Tým pádom nemáte čo pokaziť - jedinečné a kúzelné Vianoce sa môžu začať.