Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 25.01.2022, meniny má Tamara, zajtra Bohuš...
Vianočné sviatky sú pomaly, ale isto pred našimi dverami, tak prečo si ich trochu nespríjemniť rekreačným pobytom so svojou polovičkou? Ak chcete stráviť vianočné sviatky v rakúskych Alpách, trošku si oddýchnuť a načerpať energiu, rozhodne neprestávajte čítať. Láka Vás aspoň na chvíľu zmeniť každodenný stereotyp?

Jedná sa o rekreačný pobyt spojený so športom priamo v areáli zjazdoviek Semmering v termíne od 22. do 27. 12. 2012. Semmering je známe vysokohorské stredisko, ktoré láka svojimi zjazdovkami a mnohými ďalšími atrakciami.

Náš zážitok obsahuje skutočný vianočný luxus. Po punči a darčeku, ktorý dostanete po príchode, sa budete môcť uvoľniť a vychutnať si tri noci v komfortných izbách. Nezabudli sme na sviatky a od 24. do 26. decembra máte možnosť navštíviť slávnostný vianočný bufet. Počas celého pobytu máte k dispozícii neobmedzený vstup do bazéna a množstvo rôznych maličkostí, ako napríklad vstup do sauny, fľašu sektu alebo popoludňajšiu kávu s koláčikom.

Zážitok platí exkluzívne pre tento dátum. Tak neváhajte a využite našu ponuku. Stačí ak do vyhľadávača na našich stránkach zadáte kľúčové slová VIANOCE V RAKÚSKYCH ALPÁCH. Poprosíme Vás zasielať rezervácie minimálne 3 týždne vopred aby sme vedeli všetko včas zariadiť.

Tento zážitok môže poslúžiť aj ako dobrý tip na darček Vašim priateľom alebo známym, ak stále neviete, čím by ste ich obdarovali...