Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Vianočné sviatky sú pomaly, ale isto pred našimi dverami, tak prečo si ich trochu nespríjemniť rekreačným pobytom so svojou polovičkou? Ak chcete stráviť vianočné sviatky v rakúskych Alpách, trošku si oddýchnuť a načerpať energiu, rozhodne neprestávajte čítať. Láka Vás aspoň na chvíľu zmeniť každodenný stereotyp?

Jedná sa o rekreačný pobyt spojený so športom priamo v areáli zjazdoviek Semmering v termíne od 22. do 27. 12. 2012. Semmering je známe vysokohorské stredisko, ktoré láka svojimi zjazdovkami a mnohými ďalšími atrakciami.

Náš zážitok obsahuje skutočný vianočný luxus. Po punči a darčeku, ktorý dostanete po príchode, sa budete môcť uvoľniť a vychutnať si tri noci v komfortných izbách. Nezabudli sme na sviatky a od 24. do 26. decembra máte možnosť navštíviť slávnostný vianočný bufet. Počas celého pobytu máte k dispozícii neobmedzený vstup do bazéna a množstvo rôznych maličkostí, ako napríklad vstup do sauny, fľašu sektu alebo popoludňajšiu kávu s koláčikom.

Zážitok platí exkluzívne pre tento dátum. Tak neváhajte a využite našu ponuku. Stačí ak do vyhľadávača na našich stránkach zadáte kľúčové slová VIANOCE V RAKÚSKYCH ALPÁCH. Poprosíme Vás zasielať rezervácie minimálne 3 týždne vopred aby sme vedeli všetko včas zariadiť.

Tento zážitok môže poslúžiť aj ako dobrý tip na darček Vašim priateľom alebo známym, ak stále neviete, čím by ste ich obdarovali...