Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Hudobné duo
Hudobné duo

... viac info

Škola šermu
Škola šermu

... viac info

Kurz macrame
Kurz macrame

... viac info

Bubnovanie
Bubnovanie

... viac info

Bubnová show
Bubnová show

... viac info

Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

.
Dnes je streda 05.10.2022, meniny má Viera, zajtra Natália...
Drahí Adináci, milí zážitkári. Valentín sa už nezadržateľne blíži a s ním aj všetky tie maličkosti (alebo veľké veci, ak ste veľkí romantici), ktoré pre svoje drahé polovičky robíme. Nevolá sa Dňom zaľúbených len tak – každý z nás chce predsa svoju lásku prekvapiť niečím milým, nečakaným, čím vyzná svoju nekonečnú lásku. Aby sme Vám k tomu dopomohli a mohli sa pýšiť tým, že zbližujeme zamilované páry, pridali sme do ponuky valentínsku večeru v Košiciach. A nie len tak obyčajnú večeru v obyčajnej reštaurácii. Práve naopak, spoločný romantický večer si užijete v hoteli Bankov, ktorý sa svojím vekom 149 rokov zapísal do našej histórie ako najstarší hotel na Slovensku. Hotel a celé okolie nesú názov podľa pútnika menom Bankó, ktorému minerálna voda v okolí vraj v roku 1630 vyliečila zrak. Aspoň podľa starej legendy. Či už tomu veríte alebo nie, toto miesto je naozaj kúzelné a podľa nás stojí za návštevu.

Vám, milí Adináci, ponúkame dva možné varianty. Jedným z nich je samotná romantická večera pri sviečkach pre dvoch, ktorá sa skladá z viacerých chodov. Ak sa však nikam neponáhľate a chcete si spoločný večer s Vašou drahou polovičkou predĺžiť, tak Vám odporúčame variant číslo dva. Ten okrem večere obsahuje aj ubytovanie v špeciálne vyzdobenej izbe a taktiež vstup do wellness s bazénom a saunou. Ráno Vás budú čakať chutné raňajky, ktorými zavŕšite svoj jedinečný pobyt.

Neznie to úžasne? Myslíme si, že nie je nad čím rozmýšľať, pretože takáto lákavá ponuka sa nevidí len tak. Ak chcete svoju milovanú alebo milovaného obdarovať výnimočným a romantickým zážitkom, jednoznačne odporúčame valentínsku večeru pre dvoch. :-)