Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Vážení Adináci, milí zaľúbenci. Ak si už naozaj neviete rady s tým, čo podarovať Vašej drahej polovičke na Valentína, tak nezúfajte. Máme tu pre Vás naozaj niečo unikátne. Je ním degustácia toho najlepšieho vínka vo vinotéke v Doľanoch.

Profesionálny someliér Vám bude nonstop k dispozícii. Ten sa s Vami podelí o históriu a správne návyky pri pestovaní vína. Okrem toho Vám dá rady ohľadom výberu vína, ktoré je lepšie zobrať si k srdcu a riadiť sa nimi. Someliéri totižto poznajú všetky tajomstvá, ktoré tento sladký nápoj bohov ukrýva. Vy a Váš partner alebo partnerka tak môžete ochutnať viaceré druhy červeného, ale aj bieleho vína, ktoré táto vinotéka produkuje. Nebude samozrejme chýbať niečo na zahryznutie, ako to pri pravej degustácii býva. Možno Vás dokonca práca someliéra tak očarí, že sa budete chcieť sami stať jedným, ktovie. Na zmenu povolania nie je nikdy neskoro, človek predsa musí nasledovať svoje sny.

Tak zoberte svoju polovičku na niečo milé, chutné (doslova), romantické, jedinečné. Valentínska ochutnávka vína v Doľanoch by mohla byť to pravé orechové, či už vínu holdujete len trošku, alebo ste na úrovni svetového someliéra. Takýto nevšedný zážitok by musel odmietnuť snáď iba celoživotný abstinent. :-)