Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Unplugged – oddych od technikyMobil, tablet, notebook, netbook, iPod, iPad, MP3 prehrávač - moderné technológie sú dnes dostupné pre každého a úspešne sa vkradli do našich životov. Bez pochýb priniesli veľa pozitív, veď určite je príjemnejšie ísť ráno do práce alebo do školy s obľúbenou hudbou v ušiach. Je dobré, ak sme mimo domu alebo na opačnom konci sveta a môžeme sa spojiť s rodinou a priateľmi. Takisto je skvelé, že ak chceme čítať, nemusíme so sebou brať veľa ťažkých kníh, stačí jeden tablet.

Na tieto vymoženosti sme si tak zvykli, že mnohokrát ani neuvažujeme nad nejakými negatívnymi stránkami. Ako nás môžu technológie ohrozovať?

Napadlo Vás niekedy, že technika si nás zotročila? Dobrovoľne sme sa vzdali veľkej časti nášho súkromia a voľného času. Zvykli ste si pred spaním kontrolovať maily? Neprekáža Vám, ak uprostred večere zavolá šéf? Ste stále na príjme, online, available?

Akokoľvek môžete mať výhody moderných technológii radi, raz sa určite stretnete aj s druhou stranou mince a zatúžite po absolútnom pokoji. Vypnúť mobil na niekoľko dní je ale luxus, ktorý si mnohí z nás pre to povestné „čo keby sa náhodou niečo stalo?“ nedoprajú.
Ak aj Vy túžite „vypnúť“, opäť si raz zalistovať v klasickej knihe, sledovať panorámu a nie obrazovku či displej mobilu, práve pre Vás je tento zážitok ako stvorený! Od iných hotelových pobytov je výnimočný tým, že sa o Vaše telefonáty postará kompletný kancelársky servis, zatiaľ čo Vy môžete dobehnúť zameškané čítanie, sledovanie obľúbených filmov a leňošenie v najvyššie položenom horskom hoteli na Slovensku .

Oddychujte pokojne a bez obáv, že Vám uniknú dôležité správy z firmy alebo domova.

Viac na www.darcekyazazitky.sk