Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Tekutý chlieb

Tekutý chlieb„Hlad je prezlečený smäd“ počúvam často od mojich mužských kamarátov. Namiesto toho, aby si uvarili večeru, siahnu po pivku. Vraj ich to zasýti a súčasne poteší. Je to naozaj tak?

Pravda je, že tento zlatistý mok obsahuje množstvo minerálov ako draslík a sodík, z vitamínov je to hlavne vitamín B. V konečnom dôsledku teda pivo pôsobí blahodárne na organizmus, ak sa konzumuje v primeranom množstve. Svetoznámymi národmi pivkárov sú najmä Nemci, Češi a Íri. Kto sa vyhýba pivu sú skôr východné národy ako Číňania, Japonci, Taiwanci. Všeobecne je konzumácia tohto nápoja pripisovaná najmä mužom, ako vidíme aj z tejto vtipnej Heineken reklamy:
Väčšine žien pivo nechutí pre svoju horkastú chuť, i pre imidž, aké má v spoločnosti (najlepší priateľ chlapa). No teraz si nielen muži, ale aj ženy si prídu na svoje. Okrem toho, že sú špeciálne značky pív iba pre ženy, ako je Redd´s, pivo je aj skvelým pomocníkom pre unavenú pleť a vlasy. Stačí si namočiť vatový tampón do piva a pretrieť si ním tvár – pleť ostane osviežená a hebká. Alebo si zmyť vlasy roztokom z piva a vody. Teraz by mnoho mužov zaplakalo nad takým plytvaním. Bez obáv – pivo stále ostáva hlavne nápojom na konzumáciu a pre príjemné chvíle s priateľmi.

Dostali ste chuť tento zlatistý mok nielen ochutnať, ale dozvedieť sa o jeho výrobe viac?
Skúste zážitok z našej stránky...