Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Talianska kuchyňa

Talianska kuchyňaDomáce posedenia bývajú veľmi príjemná záležitosť. Celá rodina, priatelia alebo kolegovia sa zídu v uvoľnenej atmosfére. K dotvoreniu správneho večierka, okrem dobrej nálady, prirodzene patrí aj dobré jedlo a nápoje.

Väčšinou povinnosť pripraviť pohostenie padá na plecia hostiteľa alebo hostiteľky. Niektorí stavia na jednohubky alebo chlebíky, iní si dajú záležať a niečo domáce ukuchtia. Alebo je tu vždy možnosť zavolať catering a máte po starostiach.

Teraz Vám ponúkame ešte jednu originálnu možnosť, ako nasýtiť a zabaviť svojich hostí. Priamo vo Vašej kuchyni môže stáť špičkový kuchár, ktorý vytvorí kompletné talianske menu z teplých aj studených jedál. Zabudnite na pizzu a špagety, čaká na Vás ochutnávka talianskych mäsových špecialít, syrov alebo šalátov. Ak neviete, čo sa skrýva za názvami ako prosciuto crudo, bresaola, grana padano, či coppa di parma, budete mať možnosť to zistiť na vlastných chuťových bunkách. Tiež si môžete objednať zeleninové šaláty, či šalát z morských plodov.

Ak preferujete varené jedlá, môžete vyskúšať druhú variantu ponuky a kuchár Vám pripraví 1 – 2 jedlá z cestovín, 1- 2 druhy rizota a jedlá z mäsa s prílo
hou a dezerty.
Súčasťou menu sú aj tradičné talianske pekárenské výrobky.
Výbornou bodkou za celým menu bude víno alebo likér (súčasť menu).
Pripravte Vašim hosťom jedinečný zážitok priamo u Vás doma. Viac nájdete na:
www.darcekyazazitky.sk