Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Svojský šperk

Svojský šperkAk sa stretnú dve ženy v miestnosti, automaticky sa navzájom „preskenujú“ od hlavy po päty. Nič ich nepoteší menej, ak majú rovnaké šaty. Ak sa k tomu pridajú rovnaké šperky, tak ako muž máte postarané o poriadne nepríjemný večer. Nuž, nemôže každá z nás byť módnou návrhárkou a odievať sa každý deň do iného modelu. Vedeli ste ale, že aj u nás na Slovensku máme veľa talentovaných mladých ľudí, ktorí sa venujú tvorbe jedinečných šiat a šperkov? Stačí trochu googliť a nájdete na internete ich stránky a blogy, kde prezentujú svoje výrobky.

Prekvapivo ceny nie sú také vysoké, ako by ste čakali. Všetko záleží od materiálu a spracovania, tiež od toho, či je konkrétny návrhár známy alebo nie.
Výsledkom sú vždy jedinečné veci, ktoré zaručene nikto nemá.
Nemyslite si, že tieto veci musia zákonite vznikať z drahých komponentov. Tu je pár videí o tom, ako sa zo zdanlivého „odpadu“ dajú spraviť jednoduché šaty, či tašky. A áno, zvládnete to aj vy doma.

5 minút, jedna látka a na konci jedny krásne šaty.
www.youtube.com

Že pánsku košeľu nemôžete využiť aj vy? Tak sa pozrite...
Máte staré tričko? Gratulujem - máte novú kabelku...Nie je v tom žiaden trik – iba kreativita, nápad a skúšanie. Dostali ste chuť navrhnúť si vlastný šperk? Pod vedením lektorky si ho môžete vytvoriť. Buďte jedinečná, buďte svojská!

Viac na – www.darcekyazazitky.sk