Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
„Úsmev nie je žiadna šifra, je to malá výhra líc,“ ako sa spieva v jednej známej slovenskej pesničke. Vidíte, stačí len veľmi málo, aby sme niekoho iného potešili a, priznajme si, ak sa niekto usmeje na nás, hneď nám to zlepší deň a dodá elán do ďalšej práce.

Ako ale úsmev vyčariť na tvári niekoho iného? Riešením by mohol byť napríklad nezabudnuteľný zážitok, ktorým potešíte obdarovanú osobu. To predsa stojí za úsmev. Tak pozvite svojich priateľov na paintball alebo na kurz varenia, doprajte im kurz keramiky, po ktorom vždy túžili, alebo ich obdarujte jedinečným zážitkom v podobe kúzelníckeho vystúpenia. Nie je nič lepšie ako nečakaný darček.

Pre dobrodruhov máme v ponuke 3 typy tzv. panic room – vy a skupinka vašich kamarátov sa ocitne v tajomnej miestnosti, z ktorej sa pomocou vlastnej hlavy a rozumu musíte dostať von do 60 minút. Odhaľte Da Vinciho tajomstvá alebo utečte sériovému vrahovi – výber je len a len na Vás.

Romantici zas na druhú stranu ocenia viaceré druhy relaxačných wellness pobytov, ktoré je možné absolvovať po celom Slovensku, od Bratislavy až po Košice. Ideálny darček pre človeka, ktorý si chce poriadne oddýchnuť a na chvíľu zabudnúť na všetky starosti sveta.
Aj keď sa Svetový deň úsmevu slávi 6. októbra, tak náš tím je Vám k dispozícii po celý rok. Výber zážitkov je obrovský, takže si stačí len vybrať ten pravý pre Vás a Vami obdarovaných a poriadne si ho užiť. Veď ako vraví známe príslovie: „S úsmevom je život krajší.“