Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Svadba ako z rozprávky je tým pravým názvom pre dnešný deň. 29.04.2011

Pre tých z vás, ktorísi to nestihli v dnešnom rušnom svete všimnúť, dnes sa žení princ William, syn lady Diany a princa Charlesa, jeden z možných následníkov trónu. Berie si KateMiddleton, svoju dlhoročnú partnerku. Podľa predbežnej analýzy bude ich sobáš sledovať až miliarda divákov po celom svete.

Kate a William sa zoznámili už počas štúdia na univerzite, obaja študovali odbor História umenia. William sa údajne hanbil osloviť ju, ale nakoniec šťastná zhoda okolností zabezpečila ich stretnutie a zaľúbili sa do seba.

Po minuloročnej dovolenke v Keni sa párik priznal verejnosti, že sa zasnúbili. Prsteň, ktorým William požiadal Kate o ruku, patril jeho mame, lady Diane. Presne týmto prsteňom totiž požiadal voľakedy princ Charles, Williamov otec, lady Dianu o ruku. V tej dobe bol prsteň označený za obrovskú kontroverziu, pretože bol pomerne lacný („len“ 42 tisíc dolárov), avšak do dnes neúmerne zvýšil svoju cenu.

Kráľovská svadba je obrovská udalosť, sleduje ju celý svet, má vytvorenú vlastnú stránku, kde ju naživo vysielajú. Myslíte, že odoláte?

A keď sa náhodou inšpirujete a zrazu dostanete chuť na nejakú tú romantiku, vyberte si z našich romantických zážitkov a pobytov.S pozdravom, Váš tím
Adina – firma na zážitky s.r.o.