Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Zahoďte starosti každodenného života a poďte si spolu s nami užiť adrenalínový zážitok v mojmírovskom kaštieli. Ten okrem ubytovania, gastronómie a svadobných priestorov ponúka aj niečo o dosť zaujímavejšie. Reč nie je samozrejme o ničom inom ako o streľbe na strelnici.

Tak si to teda zhrňme – Vy a Vaši priatelia, auto, chuť si zastrieľať, no a samozrejme Váš zbrojný preukaz. Toto si stačí priniesť a o zábavu je postarané. Ale nie, srandujeme, zbrojný preukaz naozaj potrebovať nebudete. Strelnica je výnimočná tým, že si môžete zastrielať absolútne bez skúseností a zbrojného preukazu. Stačí Vám len dobrá nálada, partia priateľov a súťaž o najlepšieho strelca sa môže začať. Zážitok je tak ideálny napríklad aj pre rôzne oslavy či firemné teambuildingy. Školiteľ Vás najprv oboznámi so zbraňou a základnými pokynmi, ktorými sa treba pri streľbe riadiť, no a „lov“ sa môže začať. :-)

Vyskúšajte si akčnú streľbu na terč v podzemných priestoroch známeho kaštieľa. Lákadlom môže byť aj zbraň Grandpower K100, ktorá je jednou z troch ponúkaných možností. Nielenže sa vyrába na Slovensku, ale je taktiež populárna aj v zahraničí. Celkovo bolo do zahraničia vyvezených okolo 10 000 kusov tejto strelnej zbrane, pričom najviac si ju obľúbili v USA. Tak vytrhnite sa konečne z rutiny aj Vy a skúste niečo lákavé, nebezpečné... Niečo, z čoho Vám zostanú spomienky ešte dlho v pamäti. Nie každého poteší darček v podobe romantickej večere či luxusnej masáže... Možno práve adrenalínová streľba na strelnici je tým pravým riešením!