Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

Kurz kováčstva
Kurz kováčstva

... viac info

.
Dnes je piatok 31.03.2023, meniny má Benjamín, zajtra Hugo...
Zahoďte starosti každodenného života a poďte si spolu s nami užiť adrenalínový zážitok v mojmírovskom kaštieli. Ten okrem ubytovania, gastronómie a svadobných priestorov ponúka aj niečo o dosť zaujímavejšie. Reč nie je samozrejme o ničom inom ako o streľbe na strelnici.

Tak si to teda zhrňme – Vy a Vaši priatelia, auto, chuť si zastrieľať, no a samozrejme Váš zbrojný preukaz. Toto si stačí priniesť a o zábavu je postarané. Ale nie, srandujeme, zbrojný preukaz naozaj potrebovať nebudete. Strelnica je výnimočná tým, že si môžete zastrielať absolútne bez skúseností a zbrojného preukazu. Stačí Vám len dobrá nálada, partia priateľov a súťaž o najlepšieho strelca sa môže začať. Zážitok je tak ideálny napríklad aj pre rôzne oslavy či firemné teambuildingy. Školiteľ Vás najprv oboznámi so zbraňou a základnými pokynmi, ktorými sa treba pri streľbe riadiť, no a „lov“ sa môže začať. :-)

Vyskúšajte si akčnú streľbu na terč v podzemných priestoroch známeho kaštieľa. Lákadlom môže byť aj zbraň Grandpower K100, ktorá je jednou z troch ponúkaných možností. Nielenže sa vyrába na Slovensku, ale je taktiež populárna aj v zahraničí. Celkovo bolo do zahraničia vyvezených okolo 10 000 kusov tejto strelnej zbrane, pričom najviac si ju obľúbili v USA. Tak vytrhnite sa konečne z rutiny aj Vy a skúste niečo lákavé, nebezpečné... Niečo, z čoho Vám zostanú spomienky ešte dlho v pamäti. Nie každého poteší darček v podobe romantickej večere či luxusnej masáže... Možno práve adrenalínová streľba na strelnici je tým pravým riešením!