Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

Hudobné trio
Hudobné trio

... viac info

Kurz šitia
Kurz šitia

... viac info

Kurz kváskovania
Kurz kváskovania

... viac info

.
Dnes je utorok 16.08.2022, meniny má Leonard, zajtra Milica...
Potrebujete uvoľniť svoje telo, svaly, myseľ a absolútne vypnúť, ale klasické masáže Vám nepomáhajú? V tom prípade Vám odporúčame špeciálne masáže, ktoré uvoľňujú nielen telo, ale aj ducha a myseľ.

O čo teda ide? Prvou možnosťou je tzv. emocionálna masáž. Tá Vám pomôže uvoľniť myslenie a vytvoriť pocit vnútornej pohody. Taktiež odstraňuje bolesť, vylučuje toxíny a pomôže Vám načerpať novú energiu.

Druhou možnosťou je masáž zvaná znovuzrodenie. Jedná sa o dlhšiu procedúru, pri ktorej sa z Vášho tela detoxikujú všetky škodlivé látky. Masáž obsahuje napr. medovú masáž, ktorej účelom je aj omladenie Vašej pokožky. Pri masáži chodidiel sú zase využité lávové kamene na uvoľnenie chrbtice a hlavy. Prípravky z mŕtveho mora pomáhajú pri čistení tváre, na ktorú je aplikovaná maska. Všetky tieto procesy majú za úlohu pomôcť očistiť Vaše telo od všetkých negatívnych vplyvov a urobiť úplný detox.

Poslednou možnosťou je japonská masáž, pri ktorej sa z Vášho tela dostávajú von elektromagnetické vplyvy z telefónov, tabletov, počítačov, mikrovlniek a ďalšej modernej techniky. Tento druh masáže je výborným relaxačným oddychom pre Vaše telo. Pomôže Vám naštartovať všetky správne frekvencie Vášho tela.

Ak Vás niektorá zo špeciálnych masáží zaujala, neváhajte a potešte svoju polovičku, svojho kamaráta alebo samého seba týmto unikátnym zážitkom. Vaše telo a myseľ sa Vám za tento darček určite odvďačia.