Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Potrebujete uvoľniť svoje telo, svaly, myseľ a absolútne vypnúť, ale klasické masáže Vám nepomáhajú? V tom prípade Vám odporúčame špeciálne masáže, ktoré uvoľňujú nielen telo, ale aj ducha a myseľ.

O čo teda ide? Prvou možnosťou je tzv. emocionálna masáž. Tá Vám pomôže uvoľniť myslenie a vytvoriť pocit vnútornej pohody. Taktiež odstraňuje bolesť, vylučuje toxíny a pomôže Vám načerpať novú energiu.

Druhou možnosťou je masáž zvaná znovuzrodenie. Jedná sa o dlhšiu procedúru, pri ktorej sa z Vášho tela detoxikujú všetky škodlivé látky. Masáž obsahuje napr. medovú masáž, ktorej účelom je aj omladenie Vašej pokožky. Pri masáži chodidiel sú zase využité lávové kamene na uvoľnenie chrbtice a hlavy. Prípravky z mŕtveho mora pomáhajú pri čistení tváre, na ktorú je aplikovaná maska. Všetky tieto procesy majú za úlohu pomôcť očistiť Vaše telo od všetkých negatívnych vplyvov a urobiť úplný detox.

Poslednou možnosťou je japonská masáž, pri ktorej sa z Vášho tela dostávajú von elektromagnetické vplyvy z telefónov, tabletov, počítačov, mikrovlniek a ďalšej modernej techniky. Tento druh masáže je výborným relaxačným oddychom pre Vaše telo. Pomôže Vám naštartovať všetky správne frekvencie Vášho tela.

Ak Vás niektorá zo špeciálnych masáží zaujala, neváhajte a potešte svoju polovičku, svojho kamaráta alebo samého seba týmto unikátnym zážitkom. Vaše telo a myseľ sa Vám za tento darček určite odvďačia.