Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Zasnežené kopce, hornatá príroda všade navôkol a Vy so svojou polovičkou sedíte pri romantickej večeri so sviečkami len pár metrov od tohto všetkého. Neznie to rozprávkovo? Naše adrenalínové srdiečka nad touto zaujímavou myšlienkou práve zaplesali. Ak Vám pojmy ako príroda, hory alebo plesá nie sú vzdialené, alebo v sebe máte nebodaj horolezeckého ducha a Tatry máte dávno celé zdolané, určite aj Vás táto lákavá ponuka poteší. Podarujte svojmu partnerovi alebo partnerke darček, ktorý v sebe spája prírodu a romantiku s eleganciou a zážitkom.

Sliezsky dom je so svojou nadmorskou výškou 1670 metrov najvyššie postaveným horským hotelom na Slovensku. Svojim hosťom ponúka prvotriedne služby, medzi ktorými nechýba ani wellness či gurmánske stravovanie. Neváhajte a oslávte Valentína so svojou polovičkou práve v tomto hoteli. Pohľad na vzpriamené Tatry alebo Velické pleso v pozadí hotela je podľa ostatných dobrodruhov na nezaplatenie.

Romantická večera na Sliezskom dome je niečím jedinečným a špeciálnym, čo Vám potvrdí snáď každý jeden hosť, ktorý to už skúsil. Vyberte sa na Sliezsky dom aj Vy, veď takémuto originálnemu darčeku z lásky podľahne skoro každý. A to predovšetkým na Valentína. :-)