Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Kto sa nebojí ušpiniť a uponáhľanej doby má už dosť, nech zbystrí pozornosť!

V dnešnej dobe plnej najmodernejších technológií človek rýchlo zabudne na hodnotu manuálnej práce. Tú sme sa vám rozhodli priblížiť v netradičnom zážitku jazda kombajnom či traktorom. Mnoho z vás už malo možnosť si danú aktivitu vyskúšať a toľko nadšených ľudí sme ešte nevideli! Hodinová jazda však ubehne ako voda a možno si uvedomíte, že vám nestačí byť traktoristom iba ,,na skúšku“.

Ak vám už ďalej nevyhovuje sedavé zamestnanie v kancelárii, obľubujete pobyt na čerstvom vzduchu a máte pozitívny vzťah k prírode, máme pre vás neodolateľnú ponuku. Pre všetkých nadšencov poľnohospodárstva dávame do pozornosti možnosť, stať sa súčasťou roľníckeho družstva! Poľnohospodárska práca rozhodne nie je jednotvárna, o čom sa presvedčíte na vlastnej koži. Čo všetko zahŕňa? Od prípravy ornej pôdy, cez jej kyprenie, siatie obilnín a olejnín až po samotnú kosbu. Bezpečnosť sa kladie na prvé miesto, preto sa nemusíte obávať, že skončíte ako Drápalík z filmu ,,Vesničko má středisková“. :)

Radi by sme vyviedli mladých ľudí z omylu, že práca na družstve je určená len pre staršiu generáciu a ukázali im, že aj práca v poľnohospodárstve môže byť pre nich tým pravým.