Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Milí zážitkoví nadšenci, čo si predstavíte pod pojmom zážitok ? Aké pocity vo Vás darovaný zážitok vyvoláva? Aké pocity vo Vás vyvoláva Váš osobný zážitok, ktorý ste si dopriali sami? Koľko trvá eufória z takéhoto zážitku? Je darovaný zážitok lepší, než zážitok, ktorý si dáme sami?

Určite sa zhodneme na tom, že rolu v tomto všetkom zohráva aj ľudská zainteresovanosť. Predstavte si, že dostanete darček od svojej drahej polovičky na výročie – zážitok, niečo, po čom ste už dlhšie tajne túžili, ale sami ste sa k tomu neodhodlali. Tento darček dostanete s úsmevom na tvári a je vyjadrením Vašej spoločnej lásky. Alebo Vás mama či otec obdaruje niečím špeciálnym, po čom Vaše srdce túži, a dá Vám to úprimne a z vďaky za to, že jednoducho ste. Alebo naopak. Vám ako rodičom bol daný ten najúprimnejší darček od Vášho potomka... Zo srdca, z vďaky, z lásky... Je niečo krajšie na svete, ako keď sa ľudia navzájom majú radi a vedia si to dokazovať? Nemyslíme si.

Dokážte aj Vy dnes, koho a ako veľmi ho máte radi. Či už nejakým jednoduchým darčekom, zážitkom, čímkoľvek, čo ho určite poteší. Darujte mu kúsok seba, kúsok lásky, aby ten človek vedel, čo pre Vás znamená. Nič totižto nie je krajšie, ako darovať niečo a zároveň byť obdarovaný. Začarovaný kruh lásky a dobrosrdečnosti.pridaný : 09.02.2018