Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Najlepším priateľom je...

Najlepším priateľom je...Barman! Aspoň tak sa to občas spomínalo v tých starších filmoch. Keď mal hlavný protagonista problém, zašiel do svojho obľúbeného baru a dal si svoj obľúbený drink. V bare bolo pochmúrnejšie, tmavo, ale štýlovo. Hrala dobrá hudba, najčastejšie jazz a za barom utieral poháre veľmi sofistikovaný barman, ktorý vždy vedel poradiť, rozosmiať alebo spraviť kompliment.
Iná predstava barmana je zvyčajne pochmúrny zarastený chlap leštiaci jeden pohár, do ktorého občas aj napľuje, špinavou handrou.

Toto všetko sú našťastie iba predstavy, veľmi vzdialené od dnešného štandardu. Dnes je bar stredobodom pozornosti hostí. Dobrý barman vie, že sa musí poriadne obracať, aby klientelu uspokojil. Už dávno totiž nestačí vedieť namiešať exotické drinky, to je samozrejmosťou. Hostia sa chcú baviť, teda už pri miešaní drinku očakávajú menšiu show. Práve preto sa konajú aj súťaže pre barmanov, kde sú ocenené tie najlepšie barmanské „choreografie“. Pozrite si tieto výkony, ktoré by pokojne mohli zahanbiť nejedného žongléra..

Video s najlepším barmanom na sveteTaktiež exotické krajiny mávajú svoje show –A aby si páni nemysleli, že dobrú show vie spraviť iba silnejšie pohlavie
Chceli by ste takúto show zažiť naživo? Viac na Osviežujuce nápoje