Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Ak sa Vám zdá, že dôležité dni sa v kalendári striedajú jeden za druhým, nie ste ďaleko od pravdy. Náš kalendár je na tieto dni naozaj bohatý. Len nedávno sme si pripomínali Medzinárodný deň čokolády a Deň železničiarov. Dnešný deň je zase niečím špeciálny – 28. septembra majú totižto svoj deň námorníci. A ako najlepšie takýto deň osláviť? No predsa unikátnym zážitkom na vode!

V našej ponuke nájdete veľké množstvo vodných zážitkov, ktoré Vám doslova rozprúdia krv v žilách. Za všetko môžeme spomenúť napríklad kurz kanoistiky, splav Malého Dunaja alebo raftovanie na rôznych zaujímavých miestach na Slovensku i mimo Slovenska. Je toho ale samozrejme oveľa viac, stačí si prezrieť našu ponuku, vybrať zážitok, po ktorom najviac túžite, a dobrodružstvo sa môže začať.

Vravíte si, že žiadny z vyššie spomínaných zážitkov Vás nezaujal a chceli by ste niečo oddychovejšie? Netreba chodiť ďaleko, naša ponuka je bohatá na všetky druhy zážitkov. Pre relaxačné typy máme v ponuke skvelú rybačku na Liptove, romantickú plavbu pre dvoch po Dunaji, plavbu plťou v Strečne/Pieninách a mnoho ďalších vodných zážitkov.

Tak neváhajte dlho a vyberte si z našej bohatej ponuky. Či už chcete potešiť svoju rodinu a priateľov skvelým darčekom v podobe raftingu alebo splavu, alebo si len tak sám zarybárčiť a vlastnoručne si chytiť svoju večer. :-)