Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je piatok 09.06.2023, meniny má Stanislava, zajtra Margaréta...
Ak sa Vám zdá, že dôležité dni sa v kalendári striedajú jeden za druhým, nie ste ďaleko od pravdy. Náš kalendár je na tieto dni naozaj bohatý. Len nedávno sme si pripomínali Medzinárodný deň čokolády a Deň železničiarov. Dnešný deň je zase niečím špeciálny – 28. septembra majú totižto svoj deň námorníci. A ako najlepšie takýto deň osláviť? No predsa unikátnym zážitkom na vode!

V našej ponuke nájdete veľké množstvo vodných zážitkov, ktoré Vám doslova rozprúdia krv v žilách. Za všetko môžeme spomenúť napríklad kurz kanoistiky, splav Malého Dunaja alebo raftovanie na rôznych zaujímavých miestach na Slovensku i mimo Slovenska. Je toho ale samozrejme oveľa viac, stačí si prezrieť našu ponuku, vybrať zážitok, po ktorom najviac túžite, a dobrodružstvo sa môže začať.

Vravíte si, že žiadny z vyššie spomínaných zážitkov Vás nezaujal a chceli by ste niečo oddychovejšie? Netreba chodiť ďaleko, naša ponuka je bohatá na všetky druhy zážitkov. Pre relaxačné typy máme v ponuke skvelú rybačku na Liptove, romantickú plavbu pre dvoch po Dunaji, plavbu plťou v Strečne/Pieninách a mnoho ďalších vodných zážitkov.

Tak neváhajte dlho a vyberte si z našej bohatej ponuky. Či už chcete potešiť svoju rodinu a priateľov skvelým darčekom v podobe raftingu alebo splavu, alebo si len tak sám zarybárčiť a vlastnoručne si chytiť svoju večer. :-)