Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Vážení a milí Adináci, dátum 8. marec, čo Vám to hovorí? Samozrejme, že máme na mysli Medzinárodný deň žien. Nieže by sme si ženy nemali vážiť a hýčkať každý deň v roku, ale taktiež by sme na ne nemali zabúdať ani v tento ich špeciálny deň. Muži, veď predsa ide o naše ženy, priateľky, sestry, mamy či dokonca dcéry... Tak darujme im v tento deň niečo špeciálne, kúsok seba, kúsok našej pozornosti. Ideálne vo forme super zážitku, ktorý ich postaví na nohy a spríjemní už tak veľmi pekný deň.

Aby sme navrhli aj niečo konkrétne, tak napríklad priateľka či manželka určite neodmietne niekoľkodňový romantický pobyt, či už v horách, na wellnesse, v kúzelnom kaštieli alebo nebodaj v divokej prírode. Stačí kliknúť na položku „romantické pobyty“ a môžete si vybrať z našej bohatej ponuky ideálne miesto, čas a typ pobytu. Ak chcete naopak potešiť svoju mamu alebo babku, skvelým darčekom by mohol byť oddychový pobyt spojený s relaxáciou a masážami v Piešťanoch alebo aj v českej Prahe. Či už si vyberiete miestne kúpeľné mesto, alebo českú metropolu, je len a len na Vás. A čo sa týka univerzálnych darčekov pre ženy, môžeme ponúknuť rôzne gurmánske ochutnávky, degustáciu vínka, zážitkové či poznávacie pobyty na Slovensku i v okolí, exkluzívne masáže či omladzujúce balíčky krásy. Toto všetko a ešte viac nájdete len u nás v Adine.

Tak neváhajte a nájdite ten pravý zážitok pre Vašu polovičku. Ak by ste mali s hľadaním nejaké problémy, stačí sa obrátiť na našich zážitkových poradcov telefonicky, mailom alebo cez kontaktný formulár na webe a oni Vám už radi s výberom radi poradia.