Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Vážení a milí Adináci, dátum 8. marec, čo Vám to hovorí? Samozrejme, že máme na mysli Medzinárodný deň žien. Nieže by sme si ženy nemali vážiť a hýčkať každý deň v roku, ale taktiež by sme na ne nemali zabúdať ani v tento ich špeciálny deň. Muži, veď predsa ide o naše ženy, priateľky, sestry, mamy či dokonca dcéry... Tak darujme im v tento deň niečo špeciálne, kúsok seba, kúsok našej pozornosti. Ideálne vo forme super zážitku, ktorý ich postaví na nohy a spríjemní už tak veľmi pekný deň.

Aby sme navrhli aj niečo konkrétne, tak napríklad priateľka či manželka určite neodmietne niekoľkodňový romantický pobyt, či už v horách, na wellnesse, v kúzelnom kaštieli alebo nebodaj v divokej prírode. Stačí kliknúť na položku „romantické pobyty“ a môžete si vybrať z našej bohatej ponuky ideálne miesto, čas a typ pobytu. Ak chcete naopak potešiť svoju mamu alebo babku, skvelým darčekom by mohol byť oddychový pobyt spojený s relaxáciou a masážami v Piešťanoch alebo aj v českej Prahe. Či už si vyberiete miestne kúpeľné mesto, alebo českú metropolu, je len a len na Vás. A čo sa týka univerzálnych darčekov pre ženy, môžeme ponúknuť rôzne gurmánske ochutnávky, degustáciu vínka, zážitkové či poznávacie pobyty na Slovensku i v okolí, exkluzívne masáže či omladzujúce balíčky krásy. Toto všetko a ešte viac nájdete len u nás v Adine.

Tak neváhajte a nájdite ten pravý zážitok pre Vašu polovičku. Ak by ste mali s hľadaním nejaké problémy, stačí sa obrátiť na našich zážitkových poradcov telefonicky, mailom alebo cez kontaktný formulár na webe a oni Vám už radi s výberom radi poradia.