Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 19.05.2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard...
Úsmev. Radosť. Bozk. Objatie. Všetko sú to slová spojené s niečím pozitívnym, milým a pekným. So šťastím. Možno to znie až ako príliš idylický deň, my naň však nedáme dopustiť. 20. marec sa už niekoľkým rokom oslavuje ako tzv. Deň šťastia. Čo je na ňom zaujímavé, je to, že vznikol iniciatívou Bhutánu, himalájskeho kráľovstva, ktoré meria prosperitu ukazovateľom hrubého národného šťastia. Možno to znie až príliš divno a umelo, my si však myslíme, že je to deň, ktorý by sa mal oslavovať. Veď nie je ten deň hneď krajší, keď je človek šťastný, spokojný, v dobrej nálade? Nás už nebaví byť stále len v negatívnej, pesimistickej, naštvanej nálade...

Tak poďte spolu s Adinou osláviť deň šťastia a ako dôkaz potešte nejakého svojho blízkeho – kamaráta, mamu alebo napríklad súrodenca. Darujte kúsok šťastia, či už v podobe pekného slova, nezištnej pomoci alebo formou originálneho zážitku z Adiny. Ak by súčasťou Vášho plánu bol aj posledný bod, neváhajte zavítať na našu hlavnú stránku a vybrať si z ponuky niečo, čo by danú osobu potešilo. Výber ani zďaleka nie je malý, od klasických remesiel a prác na skúšku ponúkame aj exkluzívne výlety, zážitkové a wellness pobyty, ochutnávky vín a jedál, návštevy pivovaru, zoo a prekrásnych kaštieľov či zámkov, adrenalínové športy, lety rôznymi dopravnými prostriedkami, zážitky na vode či masáže z každého kúta sveta.

Nebojíme sa tvrdiť, že je naozaj z čoho vyberať! Ak by ste však narazili na akýkoľvek problém či prekážku, alebo nebudete vedieť nájsť presne taký zážitok, aký chcete, stačí sa obrátiť na našich špecialistov telefonicky/e-mailom/kontaktným formulárom a oni Vám so všetkým pomôžu. :-)