Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
13. september – obyčajný, nudný pracovný deň, taký, ako každý iný. Je to ale naozaj pravda? Samozrejme, že nie! Možno ste to doteraz netušili, ale tento deň je niečím výnimočný. 13. september je totižto medzinárodným dňom čokolády! Áno, čítate správne, aj táto vynikajúca sladká pochúťka, ktorej nikto neodolá, má svoj vlastný deň v kalendári. Tak prečo si práve v tento deň neosladíte život aj Vy?

V našej ponuke máme dva veľmi zaujímavé darčeky. Pre milovníkov čokolády je tu možnosť zažiť neobyčajnú ochutnávku spojenú so zaujímavou prednáškou o luxusnej, kvalitnej čokoláde, ktorou potešíte každý mlsný jazýček. Biela čokoláda, horká, kávová, mliečna, karamelová, s ovocnou príchuťou... Po akejkoľvek chuti zatúžite, takú si z krabičky vyberiete a necháte sa unášať fantastickou chuťou čokoládovej pralinky.

Kto však čokoládu veľmi nemusí, zato si ale potrebuje dopriať odpočinok po náročnom týždni v práci, pre toho máme v ponuke neodolateľnú čokoládovú masáž. Ponorte sa na hodinu do svojich vlastných myšlienok a nechajte svoje telo v rukách odborníkov, ktorí s pomocou čokolády urobia s Vaším telom zázraky. Čokoláda nielenže výborne chutí, ale taktiež pomáha zlepšovať činnosť srdca a chráni pred srdcovo-cievnymi ochoreniami.

Nepremrhajte tento unikátny deň a doprajte sebe alebo svojim blízkym niektorý z jedinečných čokoládových zážitkov!