Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je streda 04.10.2023, meniny má František, zajtra Viera...
Love víkend

Love víkendV každodennom živote sa neviete zhodnúť ani na reštaurácií, kam pôjdete na večeru a nieto ešte sa zhodnúť na rovnakom druhu pizze, ktorú si idete objednať k pozeraniu filmu, kvôli ktorému ste sa pohádali? Ak má Vaša nežnejšia polovička rada romantické komédie, ale Vy ju vždy prehovoríte na najnovší thriller plný super efektov a krvi, ustúpte jej aspoň raz a spolu opäť nájdite zabudnutú rovnováhu a pripomeňte si, ako vyzeral Váš vzťah keď bol ešte v plienkach a báli ste sa jej čo i len dotknúť.

Pre tých, ktorí chcú svojej polovičke pripomenúť, ako veľmi im na nej záleží, ale aj pre tých, ktorí sa chcú opäť zamilovať do svojej dlhoročnej lásky je tu jedinečný romantický LOVE víkend. Garantujeme Vám, že neodmietne a potom je všetko už len na Vás.

Za predpokladu, že nemáte nešťastie ako v piatok trinásteho, prípadne nie ste absolútny anti-romantik, tento víkend nemôže dopadnúť zle. Kvety pre ňu hneď pri príchode ju zaručene dostanú, a keby náhodou nie, sú tu raňajky do postele, ktorým žiadna žena neodolá. Fľaša sektu na izbe je zárukou príjemnej atmosféry a pri romantickej LOVE večeri je tá najlepšia chvíľa vyznať jej lásku. Láska ide cez žalúdok, však ?

Strávte spolu všetok voľný čas, užite si spolu úžasné masáže, zrelaxujte telo i ducha a keď sa vrátite domov, všetci Vám budú len závidieť. Nie len oddýchnutý zovňajšok, ale aj opäť šťastím žiariacu lásku Vášho života. A to už stojí za to, no nie?