Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
August sa už priblížil koncu, slnko nám svieti stále kratšie a kratšie, a najteplejšie mesiace sú bezpochyby dávno za nami. Ani ste si to možno poriadne neuvedomili, ale leto naozaj o chvíľku končí a už čoskoro sa budeme opäť pripravovať na dlhé, zimné večery pri nejakej dobrej knihe alebo zaujímavom filme. :-) Ale nevešajte hlavu, ak sa ani Vám leto veľmi nevydarilo a nestihli ste tento rok rodinnú dovolenku alebo plánovaný turistický výlet, v Adine pre Vás máme na výber z približne 900 rôznych zážitkov, ktorými môžete obdariť seba alebo svojich blízkych.

Priznajte sa, keď ste boli malí, čo bolo Vaším vysnívaným povolaním? Veď predsa každý raz túžil byť rušňovodičom alebo smetiarom, no nie? Nie nadarmo sa hovorí, že jazda v lokomotíve je kúzelná vec. S našou firmou si takéto detské sny môžete veľmi jednoducho splniť. Staňte sa na jeden deň smetiarom, rušňovodičom alebo napríklad bagristom a zistite, či by Vás takéto povolanie bavilo.

Ak máte školopovinné deti a chcete im ešte pred začiatkom školského roka dopriať pekný výlet, odporúčame Vám naše tematické pobyty. Jedným z nich je strávenie niekoľkých nocí v Rozprávkove, útulnej chalúpke, v ktorej sa rozprávky stávajú realitou. Pre akčnejšie detičky máme zase v ponuke pobyt vo westernovom mestečku, kde zistia, ako to chodilo na Divokom západe a ako vyzerali naozajstní kovboji.

Pre odvážlivcov s chuťou zažiť niečo nebezpečné máme v ponuke široký výber rôznych adrenalínových aktivít. Od tandemových zoskokov, cez Flyboard (vodné zariadenie s tryskami, vďaka ktorému sa môžeme vznášať nad hladinou, skákať ako delfín, robiť saltá atď.), až po let stíhačkou, vrtuľníkom alebo napríklad balónom.

Výber zážitkov je naozaj obrovský, a tak nie je možné, aby sa nenašla tá pravá aktivita práve pre Vás. Tak teda neváhajte a obdarujte skvelým darčekom seba, svojich blízkych alebo kamarátov. Leto ešte stále neskončilo a zážitky na Vás čakajú!