Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

Hudobné trio
Hudobné trio

... viac info

Kurz šitia
Kurz šitia

... viac info

Kurz kváskovania
Kurz kváskovania

... viac info

.
Dnes je utorok 16.08.2022, meniny má Leonard, zajtra Milica...
LETECKÝ DEŇ – LETISKO DUBOVÁ

LETECKÝ DEŇ – LETISKO DUBOVÁ31. 5. 2014 OD 9.00 HOD

Letisko v obci Dubová pri Modre, ktoré je vzdialené od Bratislavy len 25 kilometrov, sa stane poslednú májovú sobotu atraktívnym miestom stretnutia leteckej techniky.

Táto letecká show bude najväčšia v Bratislavskom kraji. Návštevníci leteckého dňa budú mať možnosť obdivovať malokarpatský vidiek z vtáčej perspektívy pri vyhliadkovom lete, alebo voľný pád v tandemovom zoskoku padákom z výšky 3 000 m. O program sa Vám postarajú elitní domáci a zahraniční piloti ako aj špeciálne jednotky Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Piloti predvedú nezabudnuteľné letecké umenie a kúsky z oblasti leteckej akrobacie. Zlaňovanie jednotiek polície – kukláčov z vrtuľníka, prepad auta spojený s množstvom výbuchov a streľby, viacnásobný prelet prezidentského špeciálu iba pár metrov nad hlavami divákov, či na oblohe sa odohrávajúce „retro boje“ historických lietadiel z čias 2. svetovej vojny, bombardovanie letiska, strhujúce exhibície pilotov lietadiel sú tým hlavným lákadlom leteckého dňa. Čerešničkou na torte bude vystúpenie osemdesiatročného pilota pána Jozefa Otta z Nitry s vlastnoručne vyrobeným historickým vetroňom. O stuhnutie krvi v žilách sa postará vicemajster sveta v leteckej akrobacii Dušan Šamko na lietadle Pitts S-2 C.
Deťom bude venovaná detská zóna, v ktorej budú nafukovacie šmykľavky, trampolína, skákacie hrady, maľovanie na tvár, vozenie na koníkoch a podobné atrakcie. Nebude chýbať zmrzlina a iné maškrty.

Pre dospelých návštevníkov bude pripravený stánkový predaj občerstvenia, nápojov a špecialít z miestneho kraja. Súčasťou 1. leteckého dňa bude aj prezentácia a moto zraz „Ježibabiných vnukov“ z Pezinka, ktorí predvedú exhibičnú jazdu na letisko.


Vstupné na leteckú show Dubová 31. mája 2014:

Dospelá osoba 5,–€
Dieťa do 6 rokov zdarma 0,–€
Zvýhodnené vstupné (ZŤP, seniori nad 70 rokov) 2,–€
Parkovné 1,–€/ osobný automobil
2× Dospelí, deti do 6 rokov 8,–€
2× Dospelí, deti nad 6 rokov 12,–€
LETECKÝ DEŇ JE VENOVANÝ PRE RODINY S DEŤMI A PRE MLÁDEŽ.