Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
LETECKÝ DEŇ – LETISKO DUBOVÁ

LETECKÝ DEŇ – LETISKO DUBOVÁ31. 5. 2014 OD 9.00 HOD

Letisko v obci Dubová pri Modre, ktoré je vzdialené od Bratislavy len 25 kilometrov, sa stane poslednú májovú sobotu atraktívnym miestom stretnutia leteckej techniky.

Táto letecká show bude najväčšia v Bratislavskom kraji. Návštevníci leteckého dňa budú mať možnosť obdivovať malokarpatský vidiek z vtáčej perspektívy pri vyhliadkovom lete, alebo voľný pád v tandemovom zoskoku padákom z výšky 3 000 m. O program sa Vám postarajú elitní domáci a zahraniční piloti ako aj špeciálne jednotky Ministerstva vnútra Slovenskej republiky. Piloti predvedú nezabudnuteľné letecké umenie a kúsky z oblasti leteckej akrobacie. Zlaňovanie jednotiek polície – kukláčov z vrtuľníka, prepad auta spojený s množstvom výbuchov a streľby, viacnásobný prelet prezidentského špeciálu iba pár metrov nad hlavami divákov, či na oblohe sa odohrávajúce „retro boje“ historických lietadiel z čias 2. svetovej vojny, bombardovanie letiska, strhujúce exhibície pilotov lietadiel sú tým hlavným lákadlom leteckého dňa. Čerešničkou na torte bude vystúpenie osemdesiatročného pilota pána Jozefa Otta z Nitry s vlastnoručne vyrobeným historickým vetroňom. O stuhnutie krvi v žilách sa postará vicemajster sveta v leteckej akrobacii Dušan Šamko na lietadle Pitts S-2 C.
Deťom bude venovaná detská zóna, v ktorej budú nafukovacie šmykľavky, trampolína, skákacie hrady, maľovanie na tvár, vozenie na koníkoch a podobné atrakcie. Nebude chýbať zmrzlina a iné maškrty.

Pre dospelých návštevníkov bude pripravený stánkový predaj občerstvenia, nápojov a špecialít z miestneho kraja. Súčasťou 1. leteckého dňa bude aj prezentácia a moto zraz „Ježibabiných vnukov“ z Pezinka, ktorí predvedú exhibičnú jazdu na letisko.


Vstupné na leteckú show Dubová 31. mája 2014:

Dospelá osoba 5,–€
Dieťa do 6 rokov zdarma 0,–€
Zvýhodnené vstupné (ZŤP, seniori nad 70 rokov) 2,–€
Parkovné 1,–€/ osobný automobil
2× Dospelí, deti do 6 rokov 8,–€
2× Dospelí, deti nad 6 rokov 12,–€
LETECKÝ DEŇ JE VENOVANÝ PRE RODINY S DEŤMI A PRE MLÁDEŽ.