Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Lamborghini Gallardo Spyder

Lamborghini Gallardo Spyder
Keď som bola malá, nemala som rada autá. Žiadne. Lacné či drahé, pokreslené alebo s obyčajnou farbou, všetky pre mňa boli rovnaké – boli príliš hlučné a nepotrebné. Keď som bola tínedžer, páčili sa mi autá plné gýču – pokreslené, s čo najhlučnejším výfukom, aby bolo počuť, nadupanéreprákmi a podobnými hlúposťami. Keď som bola trochu staršia, pochopila som, že na „vytunenom“ aute do dovolenkovej destinácie zrejme ani nedôjdem a že vybrať si kvalitu je dôležitejšie než aby Vás bolo počuť na tri ulice. O ďalších pár rokov som však prišla na to, že môže Vás byť počuť aj na 5 ulíc, môžu sa za Vaším autom všetci otáčať a napriek tom môže byť kvalitné. Že bude zrejme drahé jak luxusný byt v Bratislave, to už je druhoradá vec.

Od určitého veku som pravidelne chodievala na autosalóny. Popozerať si najnovšie modely a tváriť sa, že tomu rozumiem. V skutočnosti sa mi tie autá nikdy nepáčili, nerozumela som ich parametrom a dievčiny pózujúce pri autách oblečené len v pár centimetroch látky mi tiež netrhali žily. Prišlo mi totižto absolútne nelogické obdivovať úplne obyčajné auto, ktoré si môže kúpiť každý. Keď už mám niečo také obdivovať, nech je to aspoň poriadne nadupané „fáro“, na ktoré nikdy v živote nezarobím. Auto, do ktorého si sadnem a spadne mi sánka až na kolená. Auto, ktorého sa budem báť dotknúť, aby som mu náhodou neublížila. Napríklad, ... hmmm... napríklad také Lamborghini.

Prvý krát som auto tejto kategórie videla náhodne na ulici, pustilo ma na prechode pre chodcov a ja som sa skoro potkla sama o seba, keď som okolo neho prehádzala. Druhý krát som ho videla z okna kancelárie a išla som puknúť od závisti. Život nie je fér. Ja na také auto nikdy mať nebudem.
Keď sme v Adine pridávali zážitok o jazde na Lamborghini GS, zrodila sa mi v hlave myšlienka. Možno na také drahé auto nikdy mať nebudem. Ale to mi nemôže zabrániť v tom, aby som sa v ňom povozila.

A preto ak je Vaše zmýšľanie podobné tomu môjmu, ale nehodláte sa vzdať svojich snov len kvôli tomu, že nemáte niekoľko zvyšných miliónov, objednajte si jazdu na „Lambe“. Pretože tá rýchlosť, zvuk a kone pod kapotou za to určite stoja.