Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Jazda na Nascar
Jazda na Nascar

... viac info

Speleoferata
Speleoferata

... viac info

Kurz keramiky
Kurz keramiky

... viac info

Hudobné trio
Hudobné trio

... viac info

Kurz šitia
Kurz šitia

... viac info

Kurz kváskovania
Kurz kváskovania

... viac info

.
Dnes je utorok 16.08.2022, meniny má Leonard, zajtra Milica...
Kurzy angličtiny pre deti

Kurzy angličtiny pre detiAngličtina je globálny jazyk. Dohovoríte sa nim všade, čo predstavuje nepredstaviteľnú výhodu pri cestovaní a spoznávaní nových krajín. Ak túžite anglickým jazykom rozprávať, vyhnite sa nudnému samoštúdiu, ale zapíšte sa do jedného z jazykových kurzov. Pri študovaní cudzieho jazyka je potrebná tiež pevná vôľa a samozrejme aj motivácia. Dobrou motiváciou býva získanie zamestnania, alebo kariérny postup.

Ak sa rozhodnete navštevovať jazykové kurzy, robte to správne. Navštevujte každú hodinu, neulievajte sa. Nie je na škodu, ak sa štúdiu budete venovať aj doma. Ak si chcete osvojiť cudzí jazyk – angličtinu čo najskôr, vyberte si kurz s intenzitou vyučovacích hodín minimálne dvakrát týždenne.

Pamätajte, začať s výučbou cudzieho jazyka nie je nikdy neskoro, ale ani skoro. Preto ak máte potomkov, neváhajte ani ich prihlásiť do jedného z jazykových kurzov. Angličtina pre deti predstavuje skvelý základ výučby cudzieho jazyka. V kurzoch angličtiny, ktoré poskytuje jazyková škola class.sk , sa deti zoznamujú s cudzím jazykom prirodzenou cestou, hlavne pomocou hier, rozprávania, alebo pesničiek. Tento spôsob sa považuje za veľmi účinný, deti sa hrajú a zároveň sa učia cudzí jazyk.