Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je streda 04.10.2023, meniny má František, zajtra Viera...
Ako dnešný človek zvláda všetok ten zhon a blížiace sa termíny v práci či v škole? Ako to zvládate Vy? V modernom svete sa akoby úplne vytratil pokoj a pohoda, miesto toho sa každý len naháňa za niečím, za niekým, za ničím... Je to ale správny postoj a robí Vám radosť? Ľudia, čo praktizujú rôzne metódy meditácie či jogy, by Vám určite za pravdu nedali. Každý sa občas potrebuje odpútať od okolitého sveta a zamerať sa čisto iba na seba, na svoje potreby a svoje vnútro. Vnímať a cítiť len zvuky prírody. Byť oslobodený od všetkých vnemov, ktoré nás pri našom každodennom živote rušia a otravujú. Skúsite meditáciu aj Vy?
Táto špeciálna činnosť, pochádzajúca z Indie, má blahodarné účinky pre celý ľudský organizmus. Dôjde počas nej totižto k takzvanej očiste tela a duše. Človek je potom schopný zahľadieť sa do svojho najhlbšieho vnútra a odbremeniť sa od vecí, ktoré nie sú až tak podstatné. V našom balíčku Vám ponúkame kurz v rozsahu 9x75 minút, pričom sa celkovo zúčastníte na troch rôznych stupňoch meditácie. Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami Vás bude sprevádzať počas každého kroku, ktorý Vás čaká. Spoločne sa naučíte správne dýchať, všetky potrebné polohy a správne pohyby a cviky, ktoré budete praktizovať. Po skončení kurzu už bude len a len na Vás, či budete meditáciu praktizovať na bežnej báze a stane sa súčasťou Vášho života, alebo sa radšej vrátite do každodenného zhonu, ktorý mnohým ľuďom vyhovuje.
Vyskúšajte klasickú meditáciu a naučte sa správne relaxovať. Možno práve toto je vec, ktorá Vám úplne zmení život. Taktiež pomáha udržiavať zdravý životný štýl, ktorý mnohí ľudia v dnešnej dobe podceňujú. Tak poďte s nami meditovať a ukážte nám, ako jednoducho sa dostanete cez všetky tri stupne meditácie! :-)