Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Ako dnešný človek zvláda všetok ten zhon a blížiace sa termíny v práci či v škole? Ako to zvládate Vy? V modernom svete sa akoby úplne vytratil pokoj a pohoda, miesto toho sa každý len naháňa za niečím, za niekým, za ničím... Je to ale správny postoj a robí Vám radosť? Ľudia, čo praktizujú rôzne metódy meditácie či jogy, by Vám určite za pravdu nedali. Každý sa občas potrebuje odpútať od okolitého sveta a zamerať sa čisto iba na seba, na svoje potreby a svoje vnútro. Vnímať a cítiť len zvuky prírody. Byť oslobodený od všetkých vnemov, ktoré nás pri našom každodennom živote rušia a otravujú. Skúsite meditáciu aj Vy?
Táto špeciálna činnosť, pochádzajúca z Indie, má blahodarné účinky pre celý ľudský organizmus. Dôjde počas nej totižto k takzvanej očiste tela a duše. Človek je potom schopný zahľadieť sa do svojho najhlbšieho vnútra a odbremeniť sa od vecí, ktoré nie sú až tak podstatné. V našom balíčku Vám ponúkame kurz v rozsahu 9x75 minút, pričom sa celkovo zúčastníte na troch rôznych stupňoch meditácie. Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami Vás bude sprevádzať počas každého kroku, ktorý Vás čaká. Spoločne sa naučíte správne dýchať, všetky potrebné polohy a správne pohyby a cviky, ktoré budete praktizovať. Po skončení kurzu už bude len a len na Vás, či budete meditáciu praktizovať na bežnej báze a stane sa súčasťou Vášho života, alebo sa radšej vrátite do každodenného zhonu, ktorý mnohým ľuďom vyhovuje.
Vyskúšajte klasickú meditáciu a naučte sa správne relaxovať. Možno práve toto je vec, ktorá Vám úplne zmení život. Taktiež pomáha udržiavať zdravý životný štýl, ktorý mnohí ľudia v dnešnej dobe podceňujú. Tak poďte s nami meditovať a ukážte nám, ako jednoducho sa dostanete cez všetky tri stupne meditácie! :-)