Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je sobota 23.09.2023, meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor...
Jazda na závodnej motokáreKeď si náhodou myslíte, že motokáry sú len pre deti, tak nezabúdajte na to, že o mužoch sa vraví, že sú deťmi po celý život. A Vám, drahé ženy, trocha adrenalínu v spoločnosti svojich polovičiek určite nezaškodí. Ak sa aj nebudete chcieť zúčastniť, tak predsa nenecháte svojho muža v tom samého, a pôjdete ho aspoň zvečniť na fotku a psychicky podporiť, nie ?

Ako už z nadpisu vyplýva jedná sa o jazdu na závodnej motokáre. Ak ste snívali niekedy o tom, že si takúto jazdu vychutnáte alebo sa Vám to zdá ako vynikajúci nápad ako darček pre niekoho z Vášho okolia, poprípade by ste chceli usporiadať firemné preteky na jednom z vašich teambuildingov, tak rozhodne čítajte ďalej.

Tí z Vás, ktorí majú strach, že by motokáru neodšoférovali, havarovali alebo tvrdia, že v motokáre ešte nesedeli, tak ničoho sa nemusíte báť. Náš zážitok obsahuje aj školenie a samozrejme aj zapožičanie helmy. Bezpečnosť je prvoradá, a preto treba aj pri jazde dodržiavať určité pravidla a hlavne nepreceňovať svoje schopnosti. Ostatné je potom doslova vo vašich rukách. Motokáry sú preto vyhľadávané a obľúbené, lebo ponúkajú celkom veľký adrenalín, za prijateľnú cenu, ale aj kvôli tomu, že jazda v motokáre má svoje špecifiká – sedíte skoro na zemi, aj keď idete vzhľadom na rýchlosť auta pomaly, tak Vám sa zdá, že sa rútite veľkou rýchlosťou, a preto je jazda o to viac vzrušujúcejšia. A keď vaše malé deti majú odvahu do nej nastúpiť, tak prečo by ste nemali aj Vy?

Všetky potrebné informácie sa dozviete, ak do vyhľadávača na našich stránkach zadáte slovo „motokára“. V ponuke máme dva zážitky – buď jazdu na motokáre pre dve osoby alebo, ak máte záujem o väčšiu akciu, tak kliknete na odkaz Firemná akcia – jazda na závodnej motokáre. Verím, že si vyberiete.

Pre ľudí, ktorí už mali príležitosť si zajazdiť na motokárach ešte pripomeniem, že u nás si môžete zajazdiť na 6,5 Hp ( koňových ), ale aj na 9 Hp ( koňových ) motokárach. Naberte odvahu a zažite úžasný pocit z adrenalínovej jazdy na motokárach.

P.S. : Čierne oblečenie je vítané 