Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Jazda na závodnej motokáreKeď si náhodou myslíte, že motokáry sú len pre deti, tak nezabúdajte na to, že o mužoch sa vraví, že sú deťmi po celý život. A Vám, drahé ženy, trocha adrenalínu v spoločnosti svojich polovičiek určite nezaškodí. Ak sa aj nebudete chcieť zúčastniť, tak predsa nenecháte svojho muža v tom samého, a pôjdete ho aspoň zvečniť na fotku a psychicky podporiť, nie ?

Ako už z nadpisu vyplýva jedná sa o jazdu na závodnej motokáre. Ak ste snívali niekedy o tom, že si takúto jazdu vychutnáte alebo sa Vám to zdá ako vynikajúci nápad ako darček pre niekoho z Vášho okolia, poprípade by ste chceli usporiadať firemné preteky na jednom z vašich teambuildingov, tak rozhodne čítajte ďalej.

Tí z Vás, ktorí majú strach, že by motokáru neodšoférovali, havarovali alebo tvrdia, že v motokáre ešte nesedeli, tak ničoho sa nemusíte báť. Náš zážitok obsahuje aj školenie a samozrejme aj zapožičanie helmy. Bezpečnosť je prvoradá, a preto treba aj pri jazde dodržiavať určité pravidla a hlavne nepreceňovať svoje schopnosti. Ostatné je potom doslova vo vašich rukách. Motokáry sú preto vyhľadávané a obľúbené, lebo ponúkajú celkom veľký adrenalín, za prijateľnú cenu, ale aj kvôli tomu, že jazda v motokáre má svoje špecifiká – sedíte skoro na zemi, aj keď idete vzhľadom na rýchlosť auta pomaly, tak Vám sa zdá, že sa rútite veľkou rýchlosťou, a preto je jazda o to viac vzrušujúcejšia. A keď vaše malé deti majú odvahu do nej nastúpiť, tak prečo by ste nemali aj Vy?

Všetky potrebné informácie sa dozviete, ak do vyhľadávača na našich stránkach zadáte slovo „motokára“. V ponuke máme dva zážitky – buď jazdu na motokáre pre dve osoby alebo, ak máte záujem o väčšiu akciu, tak kliknete na odkaz Firemná akcia – jazda na závodnej motokáre. Verím, že si vyberiete.

Pre ľudí, ktorí už mali príležitosť si zajazdiť na motokárach ešte pripomeniem, že u nás si môžete zajazdiť na 6,5 Hp ( koňových ), ale aj na 9 Hp ( koňových ) motokárach. Naberte odvahu a zažite úžasný pocit z adrenalínovej jazdy na motokárach.

P.S. : Čierne oblečenie je vítané 