Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je utorok 18.06.2024, meniny má Vratislav/Vratislava, zajtra Alfréd...
Hodinový manžel/ka

Hodinový manžel/kaV apríli tohto roku istý nemenovaný český server zverejnil správu o tom, že si dve kamarátky - podnikateľky otvorili „požičovňu mužov“. Hocaká žena, nespokojná s tým, čo má doma, si mohla prísť k nim do firmy nahliadnuť do katalógu, kde evidovali rôznych krásavcov na rôzne príležitosti. Ak ju nemal kto sprevádzať do divadla, mohla si vybrať uhladeného elegána. Ak sa naopak doma nemal kto postarať o trávnik, tečúci kohútik alebo iné „mužské“ práce, mohla si vybrať pohľadného robotníka. Hoci išlo o prvoaprílový žart a tieto služby neboli erotické, článok vyvolal zmiešané názory. V diskusii pod článkom sa niekoľko sto mužov zhodlo na tom, že ide o podporovanie večnej nespokojnosti žien a nehanebné využívanie, ktoré môže vyústiť do nevery.

Tak, či onak, deľba na čisto mužské a ženské domáce povinnosti je pomaly na ústupe. Niektoré mladé slečny nevedia variť a veselo sa zasmejú každej začudovanej tvári. Takisto nie všetci mladí muži sú technicky zdatní a nikomu to neprekáža.
Je teda prirodzené, že každý z nás občas potrebuje s niečím pomôcť. Buď nejakú činnosť neovládame alebo na ňu nemáme čas. Či už je to varenie, pranie, žehlenie alebo kosenie trávnika, či drobné opravy v domácnosti, pomôcť tu môže hodinový manžel alebo hodinová manželka!

Viac o zážitku na www.darcekyazazitky.skmožno pre niekoho veľká nuda pre niekoho veľmi dôležité cenné informácie. Vyskúšajte naše vzdelávacie balíčky, ktoré sa hodia ako darček pre Vášho kamoša či brata