Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Do Valentína zostáva jeden deň a Vy stále neviete, čo podarovať svojej drahej polovičke? Nezúfajte, my pre Vás máme originálne riešenie plné romantiky, ktoré určite nesklame. Harmónia tela i duše možno znie až príliš rozprávkovo, ale čo máme robiť, keď to rozprávkové jednoducho je. :-)

Tak zbystrite zrak, dámy a páni, pretože tento originálny darček si budete chcieť dopriať. Nielenže sa uskutočňuje v Pieninách, ale taktiež sa o Vás postarajú ako o kráľa a kráľovnú. Jeden deň totálnej relaxácie a wellnessu zavŕšený nezabudnuteľnou romantickou nocou. Čo viac si ako zamilovaný človek priať, všakže? V deň príchodu na Vás bude čakať bufetová večera s regionálnymi špecialitami, ktoré nenechajú nikoho hladného. Ak si však aj neskôr večer zaumienite, že by ste ešte niečo zvládli, stačí zájsť do Lobby baru, kde si jednoducho vyberiete, či máte chuť skôr na sladké maškrty a pravú slovenskú whisky, alebo ste syrový fanatik s pohárikom skvelého vínka Chatteu Topoľčianky Noir v ruke. Výber je na Vás. Medzitým je pre Vás otvorené aj wellness centrum v podobe saunového sveta či bazéna, omladzujúca očista tváre špeciálnymi prístrojmi, termický zábal či fytoterapia. Procedúry, ktoré Vás omladia zase o pár rokov a dodajú energiu do ďalších dní. Tomuto vravíme pravý odpočinok, navyše s Vašou milovanou drahou alebo drahým.

Kto stále váha, robí chybu. Podarujte jedinečný valentínsky darček svojej láske už dnes! Romantický pobyt je jedným z najkrajších darčekov pre zamilovaných, aké poznáme.