Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

Kurz kováčstva
Kurz kováčstva

... viac info

.
Dnes je pondelok 06.02.2023, meniny má Vanda, zajtra Zoja...

Divadelným hercom na skúškuBoli ste odmalička v rodine zabávačom ? Nikdy Vám nerobilo problém predniesť pred obecenstvom báseň, zaspievať alebo prednášať? Možno ste sa aj pokúšali dostať medzi veľkú umeleckú elitu – hercov, ale nevyšlo to.

Pre všetkých, ktorí sa túžia postaviť na dosky, ktoré znamenajú svet, sme pripravili hviezdny zážitok !

Máte jedinečnú možnosť stať sa hercom na skúšku v divadelnom predstavení pod dohľadom režiséra Pavla Trávničku. O čo presne pôjde?

Dve hodiny pred predstavením sa zoznámite s divadlom, zákulisím a hercami (Monikou Fialovou, Uršulou Klukovou, Kateřinou Kornovou...). Nasleduje generálka, kde si vyskúšate svoju úlohu. Nebudete síce v hlavnej úlohe predstavenia, ale Vaša postava ovplyvní ďalší vývoj deja. Po generálke nasleduje skutočné predstavenie, počas ktorého Vás môžu sledovať aj Vaši priatelia a rodina v obecenstve (záleží od voľného počtu miest). Po odohratí Vašej úlohy môžete sledovať predstavenie ďalej ako divák. Po predstavení sa môžete zúčastniť príjemného posedenia s hercami a v prípade záujmu sa k Vám môžu pripojiť aj Vaši blízki.

Príďte si užiť skutočné svetlá reflektorov a splňte si svoj sen! Viac sa o tomto mediálnom zážitku dozviete na www.darcekyazazitky.sk