Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Čo podarovať mužovi a žene ?

Čo podarovať mužovi a žene?Kto z nás nemá rád sviatky, výročia, jubileá, oslavy? O to sú príjemnejšie, ak sme práve tým človekom, ktorý dostáva darčeky. Na druhej strane ale potešiť oslávenca môže byť často poriadne náročné. Ťažko zohnať a ešte ťažšie je vymyslieť naozaj originálny darček, ktorý by ulahodil jedinečnému vkusu pánov a dám.

Čo je teda vhodný darček pre muža a čo zase pre ženu ? Väčšina ľudí dáva prednosť kvalite pred kvantitou, veď stačí aj maličkosť, ktorá poteší alebo je užitočná. Kde ale také niečo hľadať ?

Na stránke Adina – vaše zážitky nájdete tie pravé originálne darčeky pre muža aj ženu. Nečakajte však, že tu nakúpite hmotné veci. V Adine ponúkame niečo výnimočnejšie – zážitok ako darček. Z viac ako 880 zážitkov si určite vyberiete ten pravý pre vás alebo vašich blízkych. Ak chcete potešiť nežné pohlavie, ideálny darček pre ženu sú luxusné romantické alebo wellness pobyty. Ak vo vašej dáme drieme kreatívna duša, pošlite ju na umelecké kurzy. Máte doma divožienku? Môžete sa spoločne vyblázniť na expedíciách alebo si dopriať športový zážitok.

Adrenalínové dobrodružstvá sú skvelý darček pre muža. Vo vode, na vzduchu, či za volantom športového auta – všetko nájdete na www.darcekyazazitky.sk .
Ak je váš oslávenec miernejšej povahy, môžete spoločne vyskúšať gurmánske zážitky alebo povolanie na skúšku. Stačí si len vybrať. Doprajte sebe a svojím blízkym niečo výnimočné – podarujte zážitok.