Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Čo môžeš urobiť dnes...

Čo môžeš urobiť dnes...odlož na zajtra a máš dva dni voľna!

Odvšadiaľ dostávame jasnú správu, že stres je moderným zabijakom a ak nie pôvodcom, tak aspoň príťažou pre všetky ochorenia. S takýmito temnými posolstvami si môžeme s čistým svedomím občas ten predĺžený voľný víkend dopriať. Ako by ste tieto chvíle voľna využili?

Pravdepodobne väčšina z nás by dala prednosť relaxu, možno aj nejakej milej spoločnosti. Vyznávači aktívneho spôsobu života si tentoraz na svoje neprídu, dnes fandíme tým, ktorí majú radi knihu, pokoj a wellness. Toto všetko môžete nájsť v panenskej prírode našich veľhôr.
Tatry už nie sú len rezortom pre spotených horolezcov a vysokohorských turistov s termoskou verne po boku. 21. storočie dorazilo aj do slovenských hôr a tie sa môžu popýšiť naozaj luxusnými službami. Hotely v Tatrách už neponúkajú len pekný výhľad, ale aj kvalitné jedlo, nádherné izby, wellness a zábavu. Golf, bazén, tenis, biliard, posilňovňa... aj o tomto sú dnešné Tatry.
A ak by ste si to so zdolávaním hôr predsalen rozmysleli, stačí len výjsť von a nájsť sprievodcu.

Ste pripravení zahodiť svoje starosti a nechať sa všestranne rozmaznávať? Viac o tomto zážitku na www.darcekyazazitky.sk