Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je streda 04.10.2023, meniny má František, zajtra Viera...

Boxovanie s Tomim KIDOM


článok zverejnený : 06.02.2015

Keď sa na Slovensku hovorí o boxe, jedno z prvých mien, ktoré vás napadne je Tomi Kid určite Tomi „Kid“ Kovácz je slovenský profesionálny boxer v poloťažkej váhe. S boxom začal ako malý šesťročný chlapec, a postupne si prešiel všetkými kategóriami. Svojho času patril medzi širšiu slovenskú špičku, ale rozhodol sa presadiť v boxerskom profi-ringu. V roku 2009 sa stal majstrom sveta organizácie World Boxing Foundation (WBF). V súčasnosti trénuje spolu s bývalým reprezentantom Slovenska, Pavlom Hlavačkom. Tomi „Kid“ Kovácz je zakladateľom, ale aj trénerom K.O. Box Clubu Galanta.

My vám prinášame nové neuveriteľné zážitky spojené práve so slovenským majstrom boxu Tomi Kidom. Máme pre vás v ponuke tri zážitky, na ktoré len tak ľahko nezabudnete.

Prvým je najlepší tréning vášho života. Zažijete tréning boxu, aký zdolajú iba skutoční borci. Tomi Kid vás prevedie technikami boxu a vyskúšate si sparing v ringu na vlastnej koži.

Druhý zážitok, ktorý vám teraz ponúkame, má názov S Kidom do ringu. Tento balíček je vhodný na oživenie vašich teambuildingov. Tomi Kid vám ukáže o čom pravý box je.

Tretí zážitok je o dosť pokojnejší. Ak nie ste typ na tréning boxu, ale box vás aj tak zaujíma, môžete si dať so slovenským boxerom kávičku a hovoriť s ním o čom len budete chcieť
.ADina logo