Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
Relax na 3 noci
Relax na 3 noci

... viac info

Výroba opasku
Výroba opasku

... viac info

Jazda limuzínou
Jazda limuzínou

... viac info

Hodinový manžel
Hodinový manžel

... viac info

Vodenie na koni
Vodenie na koni

... viac info

Rande v jaskyni
Rande v jaskyni

... viac info

Kurz pradenia
Kurz pradenia

... viac info

.
Dnes je streda 04.10.2023, meniny má František, zajtra Viera...
Tak a je to tu! Milé deti, drahí Adináci, dnes nám oficiálne začínajú jarné prázdniny. Na celý týždeň sa zatvárajú dvere škôl v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom kraji. To znamená len jediné – rodičia musia vymyslieť, čo s ich ratolesťami v tomto hektickom období urobiť. Najmä rodinky s menšími školákmi a školáčkami to budú mať náročnejšie, ak sú pracovne vyťažení a nemajú deti ku komu dať. Nie je preto neobvyklé, aby si rodičia brali v tomto čase dovolenku a postarali sa tak o svoje detičky. My to všetko veľmi dobre vieme, a preto Vám chceme ponúknuť aspoň zopár zážitkov, ktorými môžete potešiť Vaše ratolesti a zobrať ich na pekný výlet.
Ponuku by sme radi otvorili parádnym zážitkom maľovania na tvár, ktorý ponúkame v Trnave a Pezinku, v prípade dohody aj na iných miestach. Deťmi veľmi obľúbená činnosť určite nenechá chladnými ani dospelákov. Farby sú veľmi kvalitné, ľahko umývateľné a neškodné pre deti a ľudskú pokožku. Vytvorte si z Vašich detí Spidermana, leva zo zoo či nebezpečného piráta a vyjašte sa pri tom tak, ako sa patrí! Ak mierite vyššie a chceli by ste niečo „viac“, máme pre Vás v ponuke rodinný výlet medzi šelmy. Tri dni sa budete môcť prechádzať pomedzi tie najnebezpečnejšie zvieratá v ďalekom okolí. Čakajú na Vás napríklad žraloky, rôzne mačkovité šelmy či opice. Ak majú Vaše deti rady zvieratá, nie je o čom uvažovať. Do tretice by sme ešte radi vypichli rodinný pobyt v rozprávkovej dedinke. Zoberte Vašu polovičku aj Vaše deti a príďte sa na 2 noci ubytovať do rozprávkového domčeka. Vaše deti zažijú kopec zábavy a srandy, až sa im nebude chcieť vrátiť späť domov. Je to veľmi nákazlivé a priam až... rozprávkové. :-)
Milí čitatelia, toto všetko bol iba krátky prierez našich zážitkov, ktoré potešia celé rodiny. Medze však nekladieme, stačí sa preklikať našimi zážitkami a vybrať si z ponuky to, čo presne vyhovuje Vám a Vašim najbližším. Jarné prázdniny sú iba raz za rok, a preto si ich treba patrične užiť!