Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 17.06.2024, meniny má Adolf, zajtra Vratislav/Vratislava...
Tak a je to tu! Milé deti, drahí Adináci, dnes nám oficiálne začínajú jarné prázdniny. Na celý týždeň sa zatvárajú dvere škôl v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom kraji. To znamená len jediné – rodičia musia vymyslieť, čo s ich ratolesťami v tomto hektickom období urobiť. Najmä rodinky s menšími školákmi a školáčkami to budú mať náročnejšie, ak sú pracovne vyťažení a nemajú deti ku komu dať. Nie je preto neobvyklé, aby si rodičia brali v tomto čase dovolenku a postarali sa tak o svoje detičky. My to všetko veľmi dobre vieme, a preto Vám chceme ponúknuť aspoň zopár zážitkov, ktorými môžete potešiť Vaše ratolesti a zobrať ich na pekný výlet.
Ponuku by sme radi otvorili parádnym zážitkom maľovania na tvár, ktorý ponúkame v Trnave a Pezinku, v prípade dohody aj na iných miestach. Deťmi veľmi obľúbená činnosť určite nenechá chladnými ani dospelákov. Farby sú veľmi kvalitné, ľahko umývateľné a neškodné pre deti a ľudskú pokožku. Vytvorte si z Vašich detí Spidermana, leva zo zoo či nebezpečného piráta a vyjašte sa pri tom tak, ako sa patrí! Ak mierite vyššie a chceli by ste niečo „viac“, máme pre Vás v ponuke rodinný výlet medzi šelmy. Tri dni sa budete môcť prechádzať pomedzi tie najnebezpečnejšie zvieratá v ďalekom okolí. Čakajú na Vás napríklad žraloky, rôzne mačkovité šelmy či opice. Ak majú Vaše deti rady zvieratá, nie je o čom uvažovať. Do tretice by sme ešte radi vypichli rodinný pobyt v rozprávkovej dedinke. Zoberte Vašu polovičku aj Vaše deti a príďte sa na 2 noci ubytovať do rozprávkového domčeka. Vaše deti zažijú kopec zábavy a srandy, až sa im nebude chcieť vrátiť späť domov. Je to veľmi nákazlivé a priam až... rozprávkové. :-)
Milí čitatelia, toto všetko bol iba krátky prierez našich zážitkov, ktoré potešia celé rodiny. Medze však nekladieme, stačí sa preklikať našimi zážitkami a vybrať si z ponuky to, čo presne vyhovuje Vám a Vašim najbližším. Jarné prázdniny sú iba raz za rok, a preto si ich treba patrične užiť!