Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 01.03.2021, meniny má Albín, zajtra Anežka...
Adina sa vždy snaží držať krok s dobou a ponúkať stále najnovšie trendy, ktoré fičia.

Aj napriek tomu, že vo veľkej miere zasiahla korona aj Adinu, pretože firma na zážitky sa vždy snažila poskytovať rôzne cestovateľské zážitky a výlety aj do zahraničia, Adina nezaháľala a vymýšľala alternatívne riešenia. Bohužiaľ, v danej situácii nič podobné ako dovolenka pri mori alebo v zahraničí nebolo možné. Respektíve, nikto nemal istotu, že keď sa vráti, nebude musieť ísť do karantény, takže väčšina Slovákov dovolenku v zahraničí zamietli.


Cestovanie bolo týmto pádom obmedzené, a tak aj mnohé firmy a cestovné agentúry mali problémy prežiť. Avšak Adina sa vždy snažila byť IN, tak prišla na trh s množstvom pobytov na Slovensku, vďaka ktorým mohli aj malí aj veľkí cestovatelia spoznať krásy Slovenska, či už prostredníctvom turistík, romantických pobytov, adrenalínových zážitkov alebo pobytov pre rodiny s deťmi.

balon

kite

Možno práve tým, že sme boli odkázaní viacej času tráviť doma, zlepšili sa nám vzťahy s najbližšími a pripomenuli sme si znova hodnoty, ktoré by nám mali byť prvoradé. Čas strávený v kancelárii sa zrazu premenil na čas strávený na homeoffice, kde sme boli v neustálom kontakte s deťmi a rodinou. Čas strávený v nákupných centrách a v kaviarňach sa premenil na čas strávený v prírode.

Úplne sme zmenili svoj životný štýl a začali sme si viac vychutnávať čas, ktorý sme mali k dispozícii. Zabudli sme na internet, facebook, messenger, instagram a iné sociálne siete a premenili sme ich na dlhé zmysluplné rozhovory. Dozvedeli sme sa nové informácie o najbližších a uvedomili sme si, že zanedbávanie najbližších je najväčšou chybou. Nie je nič krajšie ako nájsť útechu pred bláznivým svetom v náručí najbližších

Pre niektorých bola korona utrpením, no pre mnohých darček. Dúfam, že každému tak ako niečo vzala, mnoho dobrého aj dala. Verím, že tak ako sme aspoň na chvíľu vyliečili planétu, vyliečili sme sa aj ľudské srdia a duše ponorené v kvantách povinností a stresu. Verím, že každý cez svoj voľný čas našiel poklad, ktorý už nikdy nebude mrhať tam, kde to nie je potrebné.


Prajeme Vám všetkým, aby ste našli už po celý život lásku všade tam, kde sa ponorí teplo vašej duše.