Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 01.03.2021, meniny má Albín, zajtra Anežka...
Milí čitatelia a naši verní zákazníci,

horúce letné lúče slnka a pobyty pri vode, pomaly ale isto nahrádza teplý čaj, či posedenie pri káve v útulnej kaviarni.

Čo tak si spoločne predstaviť sneh v októbri? V skutku bláznivá predstava, čo vy na to? Podarilo sa Vám to? Nám jednoznačne áno.

Určite sa medzi Vami nájdu milovníci a priaznivci zimy, ktorí snívajú po celý rok o poriadnej snehovej nádielke.

A práve preto sme sa rozhodli v tomto článku poskytnúť niekoľko tipov na zimné adrenalínové zážitky.

1. TIP - Psie záprahy
Je to obrovský zážitok nie len pre milovníkov psov, ale aj pre romantikov či ľudí čo vyhľadávajú adrenalín a nevšedné zážitky. Jazda v tichom a hlbokom snehu, kde vaším motorom je záprah severských ťažných psov je zážitok pre každého. Vyskúšajte psie záprahy aj vy.

psie záprahy

2. TIP - Jazda na snežnom skútri

Snežné skútre sú ten pravý liek na zimnú nostalgiu a ten správny zážitok pre Vás a Vašu partiu. Nebojte sa zažiť ten pocit „s vetrom o preteky“ v rozprávkovej zimnej krajine severného Gemera. Okrem nezabudnuteľného zážitku máte na výber niekoľko alternatív trás, kadiaľ Vás skútre povezú. Viac o zážitku nájdete v jeho popise TU.

snežný skuter

3. TIP - Snowkiting

Lyžovanie, či snowboarding Vám už príde stereotypný? Máme pre Vás niečo nevšedné! Dajte zbohom preplneným svahom, drahým skipassom a užite si dávku adrenalínu pri snowkitingu. Zažite tak nový level slobody na snehu.

snowkiting

Ak patríte k tým, ktorí radšej nakupujú darčeky v predstihu, veríme, že Vám to môže poslúžiť ako inšpirácia na obdarovanie svojich blízkych, či dokonca i samých seba 😊

Ako sa hovorí, ani sa nenazdáme a precitneme sa v decembri pri Štedrovečernom stole spolu s rodinkami. Práve preto Vám ponúkame špeciálnu príležitosť na premyslenie a vybratie vhodného darčeka už teraz, čo môže v konečnom dôsledku pomôcť k predídeniu predvianočných zhonov 😊


S pozdravom

Vaša Adina.