Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 28.02.2021, meniny má Radomír, zajtra Albín...

Už Vás nebavia krátke zimné večery? Nepáčia sa Vám chladné, sychravé dni? Ste unavení z odchodov a príchodov domov za tmy?

Výborná správa!

Prichádza jar! Jednoduché čaro krásy jari pocítime nielen na tele, ale i na duši. Svetielko nádeje, ktoré vštiepi jar do duše človeka, prichádza práve v týchto dňoch. Aká krásna predstava rozkvitajúcich stromov, vône kvetov, slnečných dní a množstva ďalších krás spojených s jarou. Jar je nielen povzbudením, nádejou a ..., ale aj energiou, ktorá sa rodí v každom človeku.

Jar človeku dáva. Dáva mu silu, predstavu a opojenie z jej krásy.
Priznajte sa, koho jar nechytí za srdce? Vtedy sa prebúdza život nielen v prírode, ale aj v duši človeka. Vráťme sa do času, keď sme boli malé deti a neobmedzovali sme sa tým, čo si kto o nás myslí. Spomeňme si na čas, kedy sme skákali, utekali, tešili sa, len z toho, že každý deň je teplejší, že môžeme viac času tráviť vonku, alebo že nás čaká každý deň nový zážitok. Aj keď je veľmi ťažké, vrátiť sa do detských čias, využime túto jar na splnenie snov, prianí a doprajme si prežívať nezabudnuteľné zážitky.

Čo tak plavba po Baťovom kanáli? Alebo SPA s pivnou procedúrou? Alebo let balónom? Začína sezóna, tak poďme spolu do toho!

Oddych na Baťovom kanáli - pre rodinu

5-denné SPA s pivnou procedúrou na Morave

Let balónom Vysoké Tatry

Akrobatický tandemový let

8 hodinový výlet na bicykloch po lesných cestách