Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 14.10.2019, meniny má Boris, zajtra Terézia...
Čo majú spoločné taký Jožo Ráž z Elánu, Dominika Mirgová, Rišo Muller, alebo ak sa pozrieme aj do iných krajín, tak napríklad Karel Gott, Michael Jackson či svetoznáma Adele? Hádate správne, ide o ich neskutočný spevácky talent, ktorý nám dokazujú svojimi nespočetnými pesničkami. Ak poznáte niekoho, či už seba alebo Vášho kamaráta či rodinného blízkeho, kto si rád pospevuje v sprche, „hmká“ si pesničky všade, kade chodí, a navyše sa Vám zdá, že jeho hlas nie je na zahodenie, tak máte jedinečnú možnosť darovať mu kurz spevu s kvalifikovanou školiteľkou za priam až rozprávkovú cenu iba 80 €.
Tak o čo teda ide? 5-týždňový spevácky kurz sa organizuje v rozsahu 5x2 hodiny a je sprevádzaný skúsenou opernou speváčkou, ktorá rozumie potrebám študentov a ku každému má individuálny prístup. Ak sa chcete sústrediť na taký alebo onaký štýl, nie je to problém a kurz sa prispôsobí Vašim potrebám. Ak si však chcete prejsť celým kurzom tak, ako je nastavený, bude na Vás čakať spievanie viacerých žánrov, rôzne hlasové rozcvičky a techniky dýchania a spevu. Lektorka určí typ a farbu Vášho hlasu, podľa čoho sa môžete dohodnúť na žánri, ktorý najlepšie sadne Vášmu hlasu. Ak však chcete aj napriek Vašim predispozíciám spievať rockové skladby od Pink Floydu, metalové odrhovačky od Metallicy či popové balady od Katy Perry, určite nebude problém pocvičiť si aj tie. :-)
No a čo Vás čaká po kurze? Ktovie... Možno si kurz dáte ešte raz, doučíte sa viaceré techniky a pripravíte sa na skúšky, ktoré v budúcnosti môžu nastať. Napríklad sa môžete dostať do Superstar alebo Československo má talent a ukázať celému svetu, čo za anjelský (alebo diabolský? :-)) hlas sa vo Vás skrýva! A to už predsa nie je na zahodenie, čo poviete? Ak je spev Vaším hobby, nie je nad čím váhať. Doprajte si zábavu vo forme speváckeho kurzu už dnes.