Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je nedeľa 07.03.2021, meniny má Tomáš, zajtra Alan/Alana...

Aj vy trávite posledné dni v teple domova, pod dekou, pri horúcom čaji a premýšľaní, ako potešíte tých vašich, srdcu najbližších, pod stromčekom?

Či už hľadáte darčeky pre najmenších, pre súrodencov, rodičov, starých rodičov, alebo vašich známych a priateľov, spolu s nami si s výberom darčeka hravo poradíte!
My v Adine vám veľmi radi s výberom toho najšpeciálnejšieho darčeka k Vianociam pomôžeme 😊 Bude pre nás potešením, keď nám zveríte do rúk zoznam prianí pre Ježiška, a zároveň budeme môcť byť súčasťou vášho čarovného vianočného večera 😊

Mladí sa určite potešia akčnej hre Paintball, milovníci ťažkých strojov môžu okúsiť úlohu bagristu, traktoristu, a pri jarnej žatve dokonca aj úlohu kombajnistu. Ak chcete mať doma poriadneho chlapa, pošlite ho s úsmevom na dobrodružnú vojenčinu.
V každom chlapovi drieme stále kus toho malého dieťaťa, ktoré sa rado blázni – jazda na športiakoch môže byť skvelým tipom pre vás!
A nežné polovičky? Určite ocenia romantický pobyt, wellness v krásnom prostredí, balíček relaxu, kráľovské rozmaznávanie, let balónom pri šampanskom, alebo kurz tanca či inej zábavnej aktivity.

Nápadov je veľa a možností ešte viac! Preto neváhaj, a vyberaj spolu s nami, kým je ešte čas! 😊


Veľa pohody, minimum stresu a množstvo nápadov Vám praje

Vaša Adina.