Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.


quatro
Dnes je sobota 20.01.2018, meniny má Vincent, zajtra Zora...

Simulátor voľného pádu v Bratislave


Naši drahí Adináci, ako sme Vám sľúbili na začiatku nového roka, tak aj plníme a našu ponuku neustále usilovne obohacujeme. Dnes nám pribudol nový, alebo skôr „staronový“ zážitok, ktorý si odteraz môžete vychutnať nielen v Liptovskom Mikuláši, ale aj v našej krásnej Bratislave.
Ide o simuláciu voľného pádu, čo v preklade znamená, že budete zažívať pocity, aké zažívajú odvážlivci pri zoskoku z lietadla. Avšak všetko sa udeje v absolútnom bezpečí vo vnútri vzduchového tunela, takže sa nemáte čoho...

zobraziť viac


--------

Víkendový kurz maľovania


Vážení Adináci, milí zážitkári. Rok 2018 je už v plnom prúde, avšak my v Adine neleníme a prinášame Vám stále nové zážitky, na ktoré sa nezabúda.
Jedným z najnovších prírastkov je kurz maľovania pre ľudí s umením v duši. Študenti sa v ňom naučia pracovať v rôznych štýloch, medzi ktorými nechýba ani olejomaľba či akvarel. Keďže sa jedná o intenzívny kurz, ktorý je vedený cez víkendy, je ideálnym zážitkom aj pre pracujúcich a zaneprázdnených ľudí, ktorí si chcú cez víkend oddýchnuť pri troške ume...

zobraziť viac


--------

Bubeníkom na skúšku


Ahojte, priatelia! Ako sme spomínali už v minulých článkoch, našu ponuku zážitkov neustále rozširujeme, aby ste mali čo najväčší výber z každého možného typu. Medzi zaujímavé nové zážitky bola pridaná aj skúška „povolania”, akú sme tu doteraz ešte nemali.
Jedná sa o povolanie hudobnej hviezdy na bicích nástrojoch. Staňte sa na niekoľko hodín bubeníkom a zistite, či by Vás prijali do nejakej známej hudobnej skupiny. Inštruktori s Vami preberú základy hrania a naučia Vás len toľko, na koľko sa s...

zobraziť viac


--------

Akrobatický let na polostíhačke


Drahí zážitkoví maniaci a predovšetkým adrenalínoví nadšenci! Dovoľte nám predstaviť Vám nový zážitok, ktorý si môžete od nového roka objednať na Adine.

Ak Vás lákajú výšky, astronomická rýchlosť a neskutočné kaskadérske kúsky, tak sa Vám určite bude páčiť akrobatický let na polostíhačke YAK52. Sadnite si za „volant” s profesionálnym pilotom a zažite niečo jedinečné a dychberúce. Ideálne ako darček k narodeninám nejakému dobrodruhovi z Vašej rodiny alebo kruhu priateľov. :-)

Neváhajte a po...

zobraziť viac


--------

Ochutnávka piva s prehliadkou pivovaru


Jedinečná chuť, orosený pohár s penou, zážitok – asi takto by sa dalo definovať pivo a čo pre väčšinu ľudí, najmä chlapov, znamená. :-) Zoberte svojho najlepšieho „pivného“ kamaráta a vyskúšajte náš nový zážitok v podobe prehliadky poctivého trnavského pivovaru. Už za 12€ si môžete vychutnať trochu tej histórie piva a pivovaru, poobzerať si priestory, kde sa tento božský nápoj vyrába, a v neposlednom rade aj okoštovať jeho výnimočnú chuť. Možno Vás ohúri až natoľko, že si nájdete novú obľúbenú z...

zobraziť viac


--------

Ajurvédsky relax


Každý jeden z nás raz príde do stavu, kedy sa mu absolútne nič nechce. Môže to byť spôsobené stresom z práce, vyčerpaním alebo ochorením nášho tela. Ľudia majú tendenciu nič nerobiť a prečkať pár dní, veď „ono to prejde“. Je to ale správny prístup?

Ajurvédska medicína pochádzajúca z Indie jednoznačne tvrdí, že nie. Telo je predsa náš chrám, ako sa vraví, a tak by sme sa oň mali aj dôkladne starať. V opačnom prípade sa môže stať, že sa naše telo „vypne“ skôr, než by sme chceli. Jednoducho si ...

zobraziť viac


--------

Špeciálne masáže


Potrebujete uvoľniť svoje telo, svaly, myseľ a absolútne vypnúť, ale klasické masáže Vám nepomáhajú? V tom prípade Vám odporúčame špeciálne masáže, ktoré uvoľňujú nielen telo, ale aj ducha a myseľ.

O čo teda ide? Prvou možnosťou je tzv. emocionálna masáž. Tá Vám pomôže uvoľniť myslenie a vytvoriť pocit vnútornej pohody. Taktiež odstraňuje bolesť, vylučuje toxíny a pomôže Vám načerpať novú energiu.

Druhou možnosťou je masáž zvaná znovuzrodenie. Jedná sa o dlhšiu procedúru, pri ktorej sa z ...

zobraziť viac


--------

Noc na Lomnickom štíte


Západ Slnka na Lomnickom štíte, Vaša drahá polovička vedľa Vás, k tomu fľaša dobrého vínka a neuveriteľný pohľad na nočnú oblohu plnú hviezd. Čo viac si priať? Ak ste počas tohto leta ešte stále nezažili nič výnimočné, možno práve táto ponuka je ako robená pre Vás.

Prekvapte svoju milovanú polovičku týmto jedinečným darčekom, ktorý určite nenechá žiadnu ženu chladnou. Čaká na Vás večer plný romantickej atmosféry, výborného jedla a okúzľujúcej slovenskej prírody. Hneď po príchode Vám bude po...

zobraziť viac


--------

Stránka: z 17 >>