Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je pondelok 14.10.2019, meniny má Boris, zajtra Terézia...

Jesenné ozveny


Tiež ste vymenili letný šatník za huňatý svetrík, teplú mikinu, gumáky a vytiahli ste svoju obľúbenú deku, ktorá vám robí každý večer pri horúcom čaji spoločnosť? Rána sú síce chladné, miestami upršané, avšak aj v takýto krásny jesenný deň môžete toho veľa naplánovať!

Zverte nám vaše túžby do našich rúk a užite si spolu s nami jesenné lúče slnka. Vaše popoludnia sa dajú stráviť aj zaujímavejšie, ako zbieraním gaštanov alebo majstrovaním nad burčákom! :)

Vychutnajte si spolu s nami husacie ...

zobraziť viac


--------

Deň detí


Spravilo vám dnes niečo radosť? A niekto? Alebo ste boli privítaní so širokým úsmevom a otvorenou náručou? Pokiaľ ste sa usmiali a spomenuli si práve na to vaše ŠŤASTIE, ktoré vám dokáže vykúzliť každým dňom úsmev na tvári (niekedy aj vrásky), nezabudnite, že vaše ratolesti i tento rok majú v kalendári svoj deň - Deň detí.

Určite netreba pripomínať, koľko pre nich každým dňom robíte – ony sa rady pripomenú aj samé a čakajú, ako to už býva, nejaký darček.

Obdarujte svoje radosti niečím ne...

zobraziť viac


--------

Fandíme našim!


Majstrovstvá sveta opäť raz dávajú Slovensku možnosť dostať sa do povedomia ľudí po celom svete, a tak ako vy, aj my spolu s Adinou fandíme našim!Hlavné mesto Bratislava a metropola východu – Košice hostí napínavé zápasy medzi najlepšími hokejovými tímami sveta. Nezmeškaj preto ani ty túto jedinečnú príležitosť zviditeľnenia vlasti a podpor našich na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2019 !

Rozpis zápasov:

Slovensko - Nemecko, 15. mája 2019 o 20:15
Slovensko - Francúzsko, 17. ...

zobraziť viac


--------

Veľká noc na Adine


„Vlasy nie!, Som chorá!, Pozor na podlahu, máme plávačku!“. Určite všetci poznáte tieto utrápené slová z úst žien, ktorým hrozí veľkonočná polievačka. Pre chlapov značná výzva, a tiež možnosť za sladké slová dostať nejaké to čokoládové vajíčko. Pre ženy, ktoré chcú byť celý rok krásne a zdravé, ako sa hovorí, je asi jediná možnosť, niečo takéto dovoliť.

Veľkonočné sviatky však nemusíte stráviť len doma s rodinou. Je to tiež ideálny čas na vyskúšanie niečoho nového. A najmä vy, páni, doprajte ...

zobraziť viac


--------

Jar sa blíži


Pomaly sa nám blíži jar. Je to čarovné obdobie ktoré prináša nové zážitky. Príroda sa prebúdza tak my nezaostávajme a pustime sa to toho tiež.

Prinášame ti nové zážitky, ktorými môžeš obohatiť nie len seba ale aj ľudí vo svojom okolí.
Môžeš si vybrať z našej rozmanitej ponuky. Nemusíš tráviť čas welnessom a indoorovými aktivitami ale nazbieraj odvahu a skrytý adrenalín a využi náš tandemový zoskok, akčnú streľbu, tandemový zoskok či kurz ako prežiť.
Tak neváhaj a zaži s nami nezabudnuteľné...

zobraziť viac


--------

Výlet v čase – Prvá republika


Na chvíľu náš pracovný tím upustil z rúk perá a začítali sme sa do článku. Po jeho dočítaní nastalo ticho a nostalgia ako vánok prefrčala miestnosťou. Zamysleli sme sa nad históriou a v mysli sa nám vynorili príbehy našich starých rodičov, ktorí s láskou spomínajú na svoju mladosť a práve toto obdobie, ktoré nás malým krôčikom posunulo vpred. Obdobie Prvej republiky. Vďaka tejto chvíľke sa nám zrazu rozsvietila pomyselná žiarovka nápadov. Venujme pozornosť aj histórii. Veď napokon staršia gener...

zobraziť viac


--------

Vyhodnotenie súťaže


Počas celého novembra a decembra sa každý z vás, ktorý si u nás zakúpil či už vianočný darček, alebo len potešil seba či svojho blízkeho, zapojil do súťaže o hodnotné ceny.
Dnes, by sme radi touto cestou oznámili, že naša súťaž bola ukončená.

Zo stoviek objednávok sme vyžrebovali troch zákazníkov, ktorým posielame zážitok: (Číslo uvedené za krstným menom je ID objednávky)
Pani Eva 1359 – 1 poukaz na let balónom pre 1 osobu do skupiny
Pani Dagmar 1328 – 1 poukaz na let balónom pre 1 osobu...

zobraziť viac


--------

Vianocie na Adine


Vianoce. S týmto slovom sa človeku vybavuje veľmi veľa slov. Pohoda, pokoj, Tichá noc, Vianočné trhy, advent a v neposlednom rade aj darčeky, večera.

V mojom prípade vnímam Vianoce cez optiku malého dieťaťa. Vnímam ich ako jedinečný zážitok. Zážitok, ktorý sa opakuje raz za rok a s rovnakou silou, rovnakou atmosférou a rovnakými vôňami. Ale vždy je niečo iné. To čaro Vianoc sa stráca.

Ako mladý, 20 ročný človek vidím, že z Vianoc sa stala komercia a predajný artikel. Vytráca sa vôňa ...

zobraziť viac


--------

Stránka: z 14 >>