Vyberte si zážitok:
Filter zážitkov
  • Zvoľte lokalitu:
  • Cenová relácia:
  • Počet bodov:
  • Čo?
  • Pre koho?
Novinky týždňa
.
Dnes je streda 29.01.2020, meniny má Ema, zajtra Emil...

OZNAM O DORUČENÍ


!! OZNAM !!

Aby sme vám balíček stihli doručiť do Vianoc, je potrebné, aby ste poslednú objednávku spravili max. do ZAJTRA 19.12.2019 do 12:00. Tieto balíčky vám ešte stíhame zajtra odoslať.
Platí pre všetky objednávky slovenskou poštou a kuriérom.

Do 23.12.2019 máte možnosť spraviť objednávky s tým, že vám príde doručenie balíčka v podobe PDF.

zobraziť viac


--------

Čarovná vianočná súťaž


Ahojte, priatelia!

Opäť sme pre vás pripravili čarovnú vianočnú súťaž, kedy chceme plniť priania! 😊 Stačí si len vybrať zážitok, ktorý by ste chceli vyhrať. Súťaž prebieha na našej Facebookovej stránke.

Podmienky súťaže:
Číslo zážitku a osobu, ktorej by si zážitok daroval napíš do komentára a počkaj na vyžrebovanie!
Dňa 6.12.2019 vyžrebujeme troch z vás, ktorí získajú zážitok podľa vlastného výberu.
Každý súťažiaci môže príspevok komentovať iba jedenkrát. V prípade, že tomu bude ina...

zobraziť viac


--------

Šikovné nakupovanie vďaka Quatro aj u nás!


Nelámte si hlavu všetkými tými výdavkami, ktoré Vás deň i noc strašia. Aj spolu s nami môžete využiť služby Quatro, a Vašu finančnú situáciu môžete mať pod kontrolou.

Quatro, ako líder na trhu splátkového predaja, najlepšie pozná svojich zákazníkov a vie, čo potrebujú.

Aj v roku 2019 rozbieha preto kampaň, počas ktorej môžete nakupovať s 0% úrokom, ak všetko splatíte do 6 mesiacov.

Výhodné? Áno! A každý, kto je šikovný, by to mal využiť!

Doprajte si ničím nerušené sviatky a zároveň...

zobraziť viac


--------

Doprajte si krásne Vianoce spolu s Adinou


Aj vy trávite posledné dni v teple domova, pod dekou, pri horúcom čaji a premýšľaní, ako potešíte tých vašich, srdcu najbližších, pod stromčekom?

Či už hľadáte darčeky pre najmenších, pre súrodencov, rodičov, starých rodičov, alebo vašich známych a priateľov, spolu s nami si s výberom darčeka hravo poradíte!
My v Adine vám veľmi radi s výberom toho najšpeciálnejšieho darčeka k Vianociam pomôžeme 😊 Bude pre nás potešením, keď nám zveríte do rúk zoznam prianí pre Ježiška, a zároveň budeme mô...

zobraziť viac


--------

Jesenné ozveny


Tiež ste vymenili letný šatník za huňatý svetrík, teplú mikinu, gumáky a vytiahli ste svoju obľúbenú deku, ktorá vám robí každý večer pri horúcom čaji spoločnosť? Rána sú síce chladné, miestami upršané, avšak aj v takýto krásny jesenný deň môžete toho veľa naplánovať!

Zverte nám vaše túžby do našich rúk a užite si spolu s nami jesenné lúče slnka. Vaše popoludnia sa dajú stráviť aj zaujímavejšie, ako zbieraním gaštanov alebo majstrovaním nad burčákom! :)

Vychutnajte si spolu s nami husacie ...

zobraziť viac


--------

Deň detí


Spravilo vám dnes niečo radosť? A niekto? Alebo ste boli privítaní so širokým úsmevom a otvorenou náručou? Pokiaľ ste sa usmiali a spomenuli si práve na to vaše ŠŤASTIE, ktoré vám dokáže vykúzliť každým dňom úsmev na tvári (niekedy aj vrásky), nezabudnite, že vaše ratolesti i tento rok majú v kalendári svoj deň - Deň detí.

Určite netreba pripomínať, koľko pre nich každým dňom robíte – ony sa rady pripomenú aj samé a čakajú, ako to už býva, nejaký darček.

Obdarujte svoje radosti niečím ne...

zobraziť viac


--------

Fandíme našim!


Majstrovstvá sveta opäť raz dávajú Slovensku možnosť dostať sa do povedomia ľudí po celom svete, a tak ako vy, aj my spolu s Adinou fandíme našim!Hlavné mesto Bratislava a metropola východu – Košice hostí napínavé zápasy medzi najlepšími hokejovými tímami sveta. Nezmeškaj preto ani ty túto jedinečnú príležitosť zviditeľnenia vlasti a podpor našich na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2019 !

Rozpis zápasov:

Slovensko - Nemecko, 15. mája 2019 o 20:15
Slovensko - Francúzsko, 17. ...

zobraziť viac


--------

Veľká noc na Adine


„Vlasy nie!, Som chorá!, Pozor na podlahu, máme plávačku!“. Určite všetci poznáte tieto utrápené slová z úst žien, ktorým hrozí veľkonočná polievačka. Pre chlapov značná výzva, a tiež možnosť za sladké slová dostať nejaké to čokoládové vajíčko. Pre ženy, ktoré chcú byť celý rok krásne a zdravé, ako sa hovorí, je asi jediná možnosť, niečo takéto dovoliť.

Veľkonočné sviatky však nemusíte stráviť len doma s rodinou. Je to tiež ideálny čas na vyskúšanie niečoho nového. A najmä vy, páni, doprajte ...

zobraziť viac


--------

Stránka: z 15 >>